web analytics

Blizzard перепрошує за невдалий старт Overwatch 2

На форумі Blizzard з’явилася публікація, де компанія просить вибачення за проблемний запуск Overwatch 2 та визнає, що реліз не виправдав очікувань. Зокрема, найчастіше гравці стикалися з втратою підключення до серверів гри та захмарними чергами, які хай і зменшилися, але й досі випробовують терпіння гравців.

Також розробники оголосили, що з 7 жовтня підтвердження номера телефону більше не буде необхідним для гри, якщо акаунт вже було підключено до Battle.net (читайте: ви вже придбали перший Overwatch). Окрім того, випущено патч, який мусить значно покращити стабільність з’єднання із сервером, а також зменшити час очікування в черзі. Наступного тижня обіцяють випустити оновлення, з яким доступні персонажі повинні перестати відображатися як заблоковані.

Утім, труднощі із серверами — як мінімум частково не є провиною Blizzard. На Overwatch 2 було проведено дві DDoS-атаки, які й викликали проблеми з під’єднанням.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Чутки: Xbox у скрутному становищі, надія лише на Call of Duty і мультиплатформу

call of duty

Прибутки Xbox ростуть, попри невтішні продажі консолей

xbox

BlizzCon 2024 скасовано

Activision Blizzard

Екскерівник Blizzard вважає, що гравцям варто залишати чайові розробникам

Чайові гроші

Warzone Mobile стартувала в 3 рази слабше, ніж Warcraft Rumble

warzone

Розробники скаржаться на недоцільність підтримки Xbox

xbox

Шутер XDefiant не вийде найближчим часом, але відкрита бета вже близько

xdefiant

Overwatch 2 залишила своїх розробників без бонусів

p.ua.overwatch 2