Blizzard прояснила подальший розвиток WoW: Legion

Минулого тижня відбувся офіційний вихід World of Warcraft: Legion, шостого доповнення до багатокористувацької рольової онлайн-гри від Blizzard Entertainment. 4 вересня ми влаштували стрім, присвячений релізу, а сьогодні компанія оголосила, що в день виходу, 30 серпня, Activision Blizzard продала понад 3,3 млн екземплярів Legion.

«Було приємно бачити, як гравці полюють на демонів, збирають артефакти, а також вільно досліджують нові локації доповнення Legion», — поділився Майк Моргейм, генеральний директор і співзасновник Blizzard Entertainment. «Ми невтомно працювали над тим, щоб доповнення стало найкращім в історії World of Warcraft, і ми з нетерпінням чекаємо на можливість подарувати гравцям ще більше вражень під час подальшого розвитку історії Legion».

Поки гравці борються із загарбниками, триває активна робота над наступною сюжетною главою Legion. Під час фестивалю PAX West, що відбувся минулого тижня, Blizzard трішки розповіла про перше оновлення Legion: «Повернення у Каражан» дозволить гравцям наново зануритися в атмосферу одного з найпопулярніших рейдів World of Warcraft. Оновлення також відзначиться довгим ланцюжком завдань, що пов’язані з містом Сурамаром, і новим рейдом — Випробуванням доблесті, в якому гравцям доведеться відправитися до глибин підземного світу врайкулів, Гельгейм.

Окрім цього, Blizzard продемонструвала безкоштовний застосунок WoW: Legion Companion для мобільних пристроїв, що дозволяє стежити за подіями на Розколотих островах, навіть не заходячи в Азерот. За допомогою цього мобільного компаньйона гравці можуть керувати завданнями в оплотах класів і відстежувати доступні локальні завдання, щоб мати можливість завчасно планувати свій маршрут. Завантажити застосунок ви можете просто зараз у Google Play або App Store.

Читайте також

Федеральна торгова комісія подала судовий позов, щоб заблокувати угоду між Microsoft та Activision Blizzard

Без назви 2

Overwatch 2 за тиждень отримає нового героя-танка з наноботами

Overwatch 2 Ramatta

Федеральна торгова комісія може оскаржити угоду між Microsoft та Activision Blizzard

microsoft

Blizzard повністю йде з Китаю

Чутки: Diablo IV вийде у квітні

2022 11 07 13.58.31

PlayStation притримує свою презентацію, щоб завадити найбільшій угоді у ігровій індустрії

Spider-Man 2

Overwatch 2 може вбити ваш ПК, а розробники відкуповуються скінами

hant virus wants to burn down your antminer

Blizzard перепрошує за невдалий старт Overwatch 2

Overwatch 2

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: