Blizzard прояснила подальший розвиток WoW: Legion

Минулого тижня відбувся офіційний вихід World of Warcraft: Legion, шостого доповнення до багатокористувацької рольової онлайн-гри від Blizzard Entertainment. 4 вересня ми влаштували стрім, присвячений релізу, а сьогодні компанія оголосила, що в день виходу, 30 серпня, Activision Blizzard продала понад 3,3 млн екземплярів Legion.

«Було приємно бачити, як гравці полюють на демонів, збирають артефакти, а також вільно досліджують нові локації доповнення Legion», — поділився Майк Моргейм, генеральний директор і співзасновник Blizzard Entertainment. «Ми невтомно працювали над тим, щоб доповнення стало найкращім в історії World of Warcraft, і ми з нетерпінням чекаємо на можливість подарувати гравцям ще більше вражень під час подальшого розвитку історії Legion».

Поки гравці борються із загарбниками, триває активна робота над наступною сюжетною главою Legion. Під час фестивалю PAX West, що відбувся минулого тижня, Blizzard трішки розповіла про перше оновлення Legion: «Повернення у Каражан» дозволить гравцям наново зануритися в атмосферу одного з найпопулярніших рейдів World of Warcraft. Оновлення також відзначиться довгим ланцюжком завдань, що пов’язані з містом Сурамаром, і новим рейдом — Випробуванням доблесті, в якому гравцям доведеться відправитися до глибин підземного світу врайкулів, Гельгейм.

Окрім цього, Blizzard продемонструвала безкоштовний застосунок WoW: Legion Companion для мобільних пристроїв, що дозволяє стежити за подіями на Розколотих островах, навіть не заходячи в Азерот. За допомогою цього мобільного компаньйона гравці можуть керувати завданнями в оплотах класів і відстежувати доступні локальні завдання, щоб мати можливість завчасно планувати свій маршрут. Завантажити застосунок ви можете просто зараз у Google Play або App Store.

Читайте також

У Overwatch з’явиться 27-ий герой — Brigitte

Overwatch

Новий патч для Warcraft III та анонс турніру

Перший етап Overwatch League завершився

Overwatch League

Новий смертельний персонаж з’явився у Heroes of the Storm

Maiev Shadowsong

Боротьба за Азерот розпочнеться вже влітку

World of Warcraft: Battle for Azeroth

Перший сезон Overwatch League уже розпочався

The Darkening of Tristram повернеться до гравців уже за декілька днів

Стрім Hearthstone в гості до Кобольдів

Популярне