Blizzard примусово записуватиме голосовий чат у Overwatch 2

Напередодні виходу Overwatch 2 стало відомо, що тим гравцям, які тільки приєднаються до цієї серії, доведеться зіграти 100 матчів, щоби розблокувати всіх оригінальних героїв, а також набрати необхідну кількість перемог для доступу до змагального режиму.До того ж, у новій грі голосовий чат буде записуватися та аналізуватися. Детальніше про всі нововведення далі. 

50 перемог для доступу в рейтингові матчі

Компанія Blizzard повідомляє, що для нових гравців Overwatch 2 не буде доступний повний список героїв, а їх доведеться відкривати поступово. Щоб отримати вільний доступ до всіх стандартних героїв, необхідно буде зіграти за кожного з 32 персонажів протягом 100 ігор – це приблизно один герой на кожні 3 матчі. Також для новачків не буде доступний рейтинговий мультиплеєр, який  буде заблокований доти, поки нові гравці не отримають 50 перемог у режимі швидкої гри.

Важливо відзначити, що коли ви перебуваєте в групі зі своїми друзями, які мають доступ до всіх героїв, то ви зможете спробувати зіграти за тих персонажів, які у вас ще закриті. Але це правило не діє у випадку зі змагальним режимом: усім новачкам потрібно буде пройти шлях до рейтингових ігор самотужки. За словами Blizzard, ці оновлення матимуть назву “Перший досвід користувача” (First Time User Experience, FTUE).

Всі правила FTUE діятимуть лише для облікових записів, створених у день релізу дочасного доступу, 4 жовтня, або у всі наступні дні після цього. Тобто тим, хто вже має обліковий запис в Overwatch, всі можливості другої частини будуть доступні відразу, і таким користувачам не доведеться витрачати на їх відкриття купу часу.

Увага, ця розмова буде записана

Також Blizzard має намір захистити користувачів Overwatch 2 від токсичних гравців, впровадивши запис переговорів в голосовому чаті під час гри. Всі записи будуть проаналізовані та зберігатимуться на серверах компанії протягом 30 днів. Якщо під час аналізу будуть виявлені порушники правил поведінки, то такі гравці будуть автоматично заблоковані. Також для захисту порядних гравців від “смурфів” та тих, хто намагається створити новий акаунт після блокування попереднього, розробники зробили обов’язковою прив’язку номеру мобільного телефону до облікового запису Battle.net.

Вихід Overwatch 2 заплановано на 4 жовтня 2022 року. Гра буде доступна на всіх актуальних платформах: ПК, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X|S та Nintendo Switch.

Автор: Олексій Чікіда

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Найгірша гра в Steam? Overwatch 2 передає корону NBA 2K24

nba 2k24

Diablo III нарешті отримає новий самітній режим

diablo

Overwatch 2 стала найгіршою грою в Steam

overwatch 2

Завтра Overwatch 2 отримає сюжетні PvE-місії… але не такі, як нам обіцяли

overwatch 2: invasion

Ілон Маск помирився з Blizzard

elon musk

Купіть набір у World of Warcraft — підтримайте Україну

blizzard

«Ми більше так не будемо»: творці Diablo IV визнали провал патчу 1.1.0

diablo 4

Blizzard заплатить по 6 млн $ командам Overwatch League за відмову грати далі

overwatch league1

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: