Blizzard вважає назву «Азов» нацистською і забороняє її в своїх іграх

Blizzard самовільно перейменувала український клан у Diablo Immortal під назвою Azov, поставивши замість нього технічну назву. Служба підтримки аргументувала це тим, що, мовляв, Azov асоціється з ультрапправими й неонацистськими рухами, тому Blizzard забороняє її використання у всіх своїх іграх.

Засновник спільноти «Український Гік» Артем створив клан Azov незадовго після релізу Diablo Immortal. Понад два місяці все було гаразд, але вчора Blizzard замінила назву клану на системну та зам’ютила акаунт Артема на добу. На зауваження Артема, що назва Azov не порушує жодних правил і взагалі є цілком собі звичним топонімом (бо в нас крім Азовського моря є ще 4 селища з такою назвою), служба підтримки відповіла:

Назва «Азов» нагадує назву полку «Азов», який „викликав суперечки через свої попередні та нібито досі активні зв’язки з ультраправими групами та неонацистською ідеологією, використання суперечливої символіки, пов’язаної з нацизмом, і твердження про те, що члени групи причетні до тортур і військових злочинів“.

Ми не терпітимемо нічого подібного в наших іграх.

Зверніть увагу, що працівник Blizzard відповідав не своїми словами, а цитатою з неназваного джерела. Зважаючи, що зараз за пошуком Azov переважають матеріали із поясненням, що «Азов» не є неонацистським угрупованням, то працівник Blizzard свідомо звертався до одного з результатів російської пропаганди, масово тиражованої за останні роки, і поширював її.

Що ж, панове, час написати Blizzard і пояснити, в чому вони не праві.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Diablo III нарешті отримає новий самітній режим

diablo

Overwatch 2 стала найгіршою грою в Steam

overwatch 2

Ілон Маск помирився з Blizzard

elon musk

Купіть набір у World of Warcraft — підтримайте Україну

blizzard

«Ми більше так не будемо»: творці Diablo IV визнали провал патчу 1.1.0

diablo 4

Blizzard заплатить по 6 млн $ командам Overwatch League за відмову грати далі

overwatch league1

Суд відхилив апеляцію FTC, Microsoft майже досягнули мети

ms blizzard

У Diablo вперше за 10 років з’явиться новий клас

blood knight diablo immortal

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: