Blizzard забанила користувачів, які використовували ботів

Позавчора ввечері серверами World of Warcraft пронеслося відлуння справедливості, це Blizzard задіяла праведну інквізицію і прорідила ряди любителів ботів для безупинного фарму. Після цього форуми, як не дивно, заполонили засмучені гравці, вимагаючи справедливості.

Згідно зі звітом, опублікованим на форумі World of Warcraft, у цей вечір гравці побачили незначний внутрішньоігровий лаг (типовий для хвилі банів). Після цього всіх недобросовісних гравців відключили від гри. Один з членів r/WoW (гілка на Reddit) опублікував копію повідомлення, яке він отримав після бану:

World of Warcraft

Як результат: гравці, які порушували правила отримали бан на півроку. Ті ж, кого життя не вчить розуму, не зможуть використовувати акаунти до квітня 2019 року.

Основною ціллю були гравці, які використовували програми для автоматизації ігрового процесу (виконання квестів, прокачка та збирання ресурсів). До такого висновку гравці дійшли, спостерігаючи за сайтами відповідного програмного забезпечення, що за останні дні просто захлиналися скаргами користувачів.

Справедливість повинна перемогти! Це накопичення емоцій ображених та злих гравців, радість на обличчях праведних користувачів та хрускіт попкорну з боку захоплених спостерігачів. Ця подія повинна покращити життя чесних гравців World of Warcraft і дозволить їм без додаткових труднощів насолоджуватись грою.

Читайте також

У Overwatch з’явиться 27-ий герой — Brigitte

Overwatch

Новий патч для Warcraft III та анонс турніру

Перший етап Overwatch League завершився

Overwatch League

Новий смертельний персонаж з’явився у Heroes of the Storm

Maiev Shadowsong

Боротьба за Азерот розпочнеться вже влітку

World of Warcraft: Battle for Azeroth

The Darkening of Tristram повернеться до гравців уже за декілька днів

Стрім Hearthstone в гості до Кобольдів

Blizzard створює новорічну казку у своїх проектах

Blizzard winter event

Популярне