Blizzard закриває офіс у Франції. А Боббі Котик заробив $30 млн

Сьогодні вранці працівники французького офісу Blizzard, де в основному займаються локалізаціями, маркетингом та підтримкою користувачів, довідалися про його раптове закриття. Як виявилося, деякий час керівництво Activision розглядало варіант скоротити кількість працівників та перенести студію до Лондона, однак після чарівного дуплету з Брекзиту та пандемії було прийнято рішення повністю закрити офіс у Версалі.

За словами представників Activision, причиною закриття стали проблеми, що виникли за останніх 2 роки. Раніше версальський офіс був цілком самостійною одиницею, занятою передусім локалізаціями й підтримкою Diablo та World of Warcraft. Втім, після нещодавньої реструктуризації Activision отримала більше контролю над Blіzzard і стала активніше втручатися в діяльність усіх офісів компанії. За минулий рік Activision звільнила 143 з 400 своїх працівників у Франції та ще й вела тривалі переговори з урядом Франції стосовно зменшення розмірів вихідної допомоги звільненим. Останньою краплею стало вочевидь серпневе розкриття працівниками Activision Blizzard своїх зарплат, що призвело до масових вимог поліпшити оплату та умови праці.

Доля працівників офісу в Версалі поки невідома. Якщо й кого не звільнять, а переведуть в інші студії Blizzard, то про це працівники дізнаються лише наступного тижня.

Але Боббі Котик за цей же минулий рік заробив 30 млн доларів, не рахуючи премії, яка виявилася ледь не втричі більшою. Це так, для контрасту :)

Читайте також

Вихідці з Blizzard сформували нову студію, де розроблятимуть стратегії

StarCraft 2 — усе. Blizzard згортає підтримку гри

Оприлюднено системні вимоги бета-версії Call of Duty: Black Ops Cold War

World of Warcraft: Shadowlands не вийде 27 жовтня

Бета-тест Call of Duty: Black Ops Cold War розпочнеться у жовтні

BlizzCon відбудеться в лютому. Переносити його більше не планують

Call of Duty Warzone вийде на телефонах

Call of Duty: Warzone

Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 продалася накладом у 1 000 000 копій

Tony Hawk's Pro Skater 1 + 2

Популярне