Blizzard закриває офіс у Франції. А Боббі Котик заробив $30 млн

Сьогодні вранці працівники французького офісу Blizzard, де в основному займаються локалізаціями, маркетингом та підтримкою користувачів, довідалися про його раптове закриття. Як виявилося, деякий час керівництво Activision розглядало варіант скоротити кількість працівників та перенести студію до Лондона, однак після чарівного дуплету з Брекзиту та пандемії було прийнято рішення повністю закрити офіс у Версалі.

За словами представників Activision, причиною закриття стали проблеми, що виникли за останніх 2 роки. Раніше версальський офіс був цілком самостійною одиницею, занятою передусім локалізаціями й підтримкою Diablo та World of Warcraft. Втім, після нещодавньої реструктуризації Activision отримала більше контролю над Blіzzard і стала активніше втручатися в діяльність усіх офісів компанії. За минулий рік Activision звільнила 143 з 400 своїх працівників у Франції та ще й вела тривалі переговори з урядом Франції стосовно зменшення розмірів вихідної допомоги звільненим. Останньою краплею стало вочевидь серпневе розкриття працівниками Activision Blizzard своїх зарплат, що призвело до масових вимог поліпшити оплату та умови праці.

Доля працівників офісу в Версалі поки невідома. Якщо й кого не звільнять, а переведуть в інші студії Blizzard, то про це працівники дізнаються лише наступного тижня.

Але Боббі Котик за цей же минулий рік заробив 30 млн доларів, не рахуючи премії, яка виявилася ледь не втричі більшою. Це так, для контрасту :)

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Палаючий стрім World of Warcraft: Cataclysm Classic

untitled

Activision відкриває нову студію у Варшаві

p.ua.activision 1

Керівник Electronic Arts задоволений новою Battlefield

battlefield

Чутки: Xbox у скрутному становищі, надія лише на Call of Duty і мультиплатформу

call of duty

Прибутки Xbox ростуть, попри невтішні продажі консолей

xbox

BlizzCon 2024 скасовано

Activision Blizzard

Екскерівник Blizzard вважає, що гравцям варто залишати чайові розробникам

Чайові гроші

Battlefield 2042 більше не отримуватиме нового контенту

battlefield 2042