Blizzcon 2017: World of Warcraft

Blizzard уміє помпезно святкувати. Тому ніхто не здивувався, коли цьогорічний Blizzcon вони провели з крутими анонсами, картковими іграми та новими персонажами для Overwatch. Проте про все по порядку.

Мабуть, найбільш відомою та нездоланною грою Blizzard є World of Warcraft. За свою, без перебільшень, довгу історію вона активно розвивалась, змінювалась, обростала новими сервісами і в цілому всякими способами намагалась задовольнити фанатів. Але попри всі намагання Blizzard зробити своє дітище крутішим — завжди були, є і, гадаю, будуть гравці, які люблять World of Warcraft таким, яким він був на початку свого життєвого шляху. Саме тому на Blizzcon 2017 компанією було оголошено запуск класичних серверів. Поки не відомо наскільки “класичними” будуть сервери, чи як відбуватиметься доступ до них, але фанатам обіцяли свіжу інформацію найближчим часом.

https://www.youtube.com/watch?v=NYQPtxFICFQ

Та World of Warcraft не був би настільки масштабним, якби Blizzard обмежувалась тільки одним масштабним анонсом. Цього року в центрі уваги також було нове доповнення до World of Warcraft під назвою Battle for Azeroth. Навіть просто вимовляючи назву можна помітити, як ви раптом сповнюєтеся пафосом. За сюжетом після поразки Палаючого Легіону трапляється вервечка подій, які, о несподіванка, з новою силою розпалюють боротьбу між Альянсом та Ордою. В доповненні Battle for Azeroth на гравців чекає:

  • Дослідження двох легендарних королівств: якщо ви герой Орди, то зможете відправитись в імперію Зандалар, щоб переконати тролів спрямувати свій флот на допомогу вашим військам; з іншого боку барикад бійці Альянсу отримають змогу навідатись у королівство моряків Кул-Тірас, батьківщину Джайни Праудмур, щоб отримати підтримку місцевих жителів.
  • Можливість приваблювати на свій бік союзні раси: заслужіть хороше ставлення тауренів Крутогір’я, ельфів Пустки, дворфів Чорного Заліза та інших народів, щоб отримати можливість грати за персонажів, їх раси і поповнити ряди своєї фракції новими героями.
  • Набіги на острови Великого моря: безліч островів Азероту, які навіть на мапах не позначені, будуть у вашому розрядженні — досліджуйте нові території, змагайтесь з різноманітними противниками та виконуйте завдання; змагайтесь у групах з трьох осіб з хитромудрими завойовниками (або ворожими гравцями) за право добувати ресурси.
  • Можливість відправитись на фронт: візьміть участь в масштабному побоїщі для 20 гравців в режимі спільної гри на фронті, захоплюючи стратегічно важливі точки. Збирайте ресурси, відправляйте війська в бій, очольте набіг і дайте боріться проти ворожого командира в новому PvE-режимі.
  • Можливість наповнити обладунок титанічною міццю: шукайте азерит (новий безцінний ресурс), який з’явився в Азероті після перемоги над Легіоном. Наповніть Серце Азерота — легендарний амулет, що дістався героям від Магні Бронзоборода — азеритом, щоб надати своїй броні нові властивості.
  • Змога підвищити рівень персонажа до 120.
  • Миттєвий апґрейд до 110 рівня.
  • Спілкування з гравцями з інших світів: тепер у грі з’являться міжсерверні спільноти.

На додачу до всього вище перерахованого, зміни внесуть і до старих механік. Вперше за 12 років Blizzard вирішила кардинально змінити PvP-систему в World of Warcraft. Виглядатиме це як: “До біса ті PvP-сервери, робимо все по-новому.” І справді, окремих PvP-серверів більше не буде, натомість всі вони працюватимуть за однаковими правилами взаємодії. Згідно з ними кожен гравець матиме змогу обрати чи хоче він брати участь у боях з іншими гравцями у відкритому світі, чи він надає перевагу нейтральній позиції. Фактично перемикатись можна буде будь-де. Щойно ви клацнете перемикачем — ваш світ наповнять однодумці, які теж не проти помірятися з вами силами. Blizzard запевняють гравців, що ці зміни “зроблять PvP-режим крутим знову”.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

BlizzCon повертається до формату великого живого шоу

blizzcon 2023

«Погрози» призвели до закриття Warcraft у Китаї

World of Warcraft wrath of the lich king

Заглибтеся в минуле всесвіту Warcraft у книзі «Колодязь вічності»

Warcraft Колодязь Вічності Війна Древніх

Колишні партнери Blizzard розтрощили монумент орка з Warcraft у прямому ефірі

warcraft 3 reforged orc

Помер актор кіно та відеоігор Ерл Боен

The Terminator

Blizzard повністю йде з Китаю

У WoW заблокували українську гільдію. Знову все через назву

World of Warcraft Burning Crusade

Видавництво Molfar Comics відкрило передзамовлення на книги Warcraft, Warhammer 40000 та чимало інших

Блам!

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: