BlizzCon 2021 стане BlizzConline: безкоштовним і онлайновим

Пандемія накладає суттєві обмеження та продовжує змінювати традиційний плин речей, а 95% співробітників Blizzard по всьому світу працюють вдома. Очільник Blizzard Ален Брек (J. Allen Brack) під час 2020 Blizzard Fireside Chat оголосив, що лютнева презентація, проходитиме онлайн та матиме чудернацьку назву – BlizzConline. Вона відбудеться протягом 19-20 лютого 2021 року й стане повністю безкоштовною.

Минулі роки BlizzCon був платним, й попри повністю доступну для усіх церемонію відкриття, повноцінні кіберспортивні події, онлайнові трансляції вимагали віртуальних квитків по $40 за кожен. Однак все змінюється, адже 2020 був складним роком, що вимагав непростих рішень. Тому час змін прийшов і для формату проведення BlizzCon. Ален Брек наголосив, що в компанії хочуть, аби BlizzConline став справжнім віртуальним святом, за яким можна буде як спостерігати, так і брати в ньому участь. До списку запланованих подій виставки входять: конкурс косплею, арту, змагання зі сторітелліннгу, конкурси талантів, Марш Мурлоків та багато іншого.

Також під час розмови згадали про Diablo IV та Overwatch 2. Над ними продовжують активно працювати та тестувати, тож в майбутньому на нас чекають цікаві подробиці.

Ознайомитися з “посиденьками коло багаття” самостійно можна у відео нижче.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Чутки: Xbox у скрутному становищі, надія лише на Call of Duty і мультиплатформу

call of duty

Прибутки Xbox ростуть, попри невтішні продажі консолей

xbox

BlizzCon 2024 скасовано

Activision Blizzard

Екскерівник Blizzard вважає, що гравцям варто залишати чайові розробникам

Чайові гроші

Warzone Mobile стартувала в 3 рази слабше, ніж Warcraft Rumble

warzone

Розробники скаржаться на недоцільність підтримки Xbox

xbox

Overwatch 2 залишила своїх розробників без бонусів

p.ua.overwatch 2

У World of Warcraft з’явилася піратська королівська битва

4273505 wowplunderstormreveal