BlizzCon 2021 стане BlizzConline: безкоштовним і онлайновим

Пандемія накладає суттєві обмеження та продовжує змінювати традиційний плин речей, а 95% співробітників Blizzard по всьому світу працюють вдома. Очільник Blizzard Ален Брек (J. Allen Brack) під час 2020 Blizzard Fireside Chat оголосив, що лютнева презентація, проходитиме онлайн та матиме чудернацьку назву – BlizzConline. Вона відбудеться протягом 19-20 лютого 2021 року й стане повністю безкоштовною.

Минулі роки BlizzCon був платним, й попри повністю доступну для усіх церемонію відкриття, повноцінні кіберспортивні події, онлайнові трансляції вимагали віртуальних квитків по $40 за кожен. Однак все змінюється, адже 2020 був складним роком, що вимагав непростих рішень. Тому час змін прийшов і для формату проведення BlizzCon. Ален Брек наголосив, що в компанії хочуть, аби BlizzConline став справжнім віртуальним святом, за яким можна буде як спостерігати, так і брати в ньому участь. До списку запланованих подій виставки входять: конкурс косплею, арту, змагання зі сторітелліннгу, конкурси талантів, Марш Мурлоків та багато іншого.

Також під час розмови згадали про Diablo IV та Overwatch 2. Над ними продовжують активно працювати та тестувати, тож в майбутньому на нас чекають цікаві подробиці.

Ознайомитися з “посиденьками коло багаття” самостійно можна у відео нижче.

Читайте також

Battle.net отримає редизайн вперше за 8 років

Overwatch стала безкоштовною на два тижні

WoW: Shadowlands стала найпродаванішою ПК-грою в історії

Проведіть карантин у стилі Blizzard

World of Warcraft: Battle for Azeroth

В іграх Blizzard поменшало “токсичних” гравців

Activision планує видати мобільну версію Overwatch

World of Warcraft виповнюється 16 років

World of Warcraf

Shadowlands — найуспішніше з усіх доповнень WoW

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: