Bloober Team представить дві нові гри цього року

Творці The Medium, Layers of Fear та ремейку Silent Hill 2, студія Bloober Team, анонсує нову гру за новим IP пізніше цього року. Проєкт розробляється сумісно з Private Division, підрозділом Take-Two Interactive, що шукає та фінансує перспективні ігри від незалежних розробників.

Project C, над яким ми працюємо разом із Private Division (Take-Two Interactive), розробляється гарними темпами і ми задоволені його прогресом. Це буде великий крок уперед для Bloober Team, що допоможе у майбутньому розвитку студії. Також це перший оригінальний проєкт (IP на який належить Bloober Team), що є частиною нашої нової стратегії.

З фінансового звіту Bloober Team

Існує ще три проєкти над якими працює студія. Перший, Project R, розробляють сумісно зі Skybound Entertainment, він вийде у 2025. Другий, Project M, ексклюзив для Nintendo Switch, що буде анонсовано та випущено пізніше цього року, він розробляється разом зі студією Draw Distance. І звичайно ремейк Silent Hill 2, який вийде пізніше у 2024.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Чутки: На Summer Game Fest анонсують Mafia 4

Mafia: Definitive Edition | Рімейк

GTA VI вийде восени 2025 року

p.ua.gta vi

За всесвітом Dead by Daylight створюють кооперативний PvE шутер

the casting of frank stone

Remedy скасувала мультиплеєрну гру, яку розробляли з Tencent

control

Take-Two закриває дві студії

kerbal

Розробників Alone in the Dark звільняють через погані продажі гри

alone in the dark

People Can Fly втратила $20 000 000 на скасованій грі

project dagger

Нову гру від творців It Takes Two анонсують цього року

it takes two