Bloodborne роблять для ПК… у стилі ігор PlayStation 1

Інді-розробниця Ліліт Вальтер дуже любить Bloodborne (наш огляд) від студії FromSoftware і вирішила, що гра настільки крута, що мала вийти ще у часи PlayStation 1. Тож Ліліт робить димейк проекту (тобто не осучаснення, а навпаки стилізація гри під застарілі платформи) і назвала його Bloodborne PSX. Розробка розпочалася відносно нещодавно, і розробниця постійно тримає всіх в курсі стосовно ходу роботи у своєму твіттері. Створення гри ведеться на рушії Unreal Engine 4.

Ліліт робить всі ігрові матеріали самотужки, на що йде чимало часу, тому розробка просувається не надто швидко. Тим не менш, вже реалізовано кілька важливих аспектів. У поточному прототипі є дві локації і бойова система, яка містить комбо, можливість лікуватися і блокувати напади. Але на локаціях ще є чимало “заглушок”, тож роботи попереду багато.

Чи випустить Ліліт Вальтер свій димейк взагалі, на жаль, не відомо. Планами стосовно випуску розробниця не ділилися, але фанатів її роботи вже чимало, і їхня кількість росте. Вони вже точно проситимуть можливості пограти у Bloodborne PSX.

Читайте також

Як би виглядав The Witcher 3 на першій PlayStation?

Найстрашніші ігри для PlayStation (частина 1)

Blair Witch

Sekiro: Shadows Die Twice у жовтні отримає нові режими гри

Bloodborne на ПК, ЕА повернулася в Steam, Австралія засудила Sony — PlayNews

Bloodborne

[ОНОВЛЕНО] Показ ігор для PlayStation 5 пройде 11 червня

Тиждень Playstation на PlayUA

Horizon Zero Dawn

Dark Souls: любов і ненависть

Кінематографічне інтро Dark Souls III

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: