Bloodborne роблять для ПК… у стилі ігор PlayStation 1

Інді-розробниця Ліліт Вальтер дуже любить Bloodborne (наш огляд) від студії FromSoftware і вирішила, що гра настільки крута, що мала вийти ще у часи PlayStation 1. Тож Ліліт робить димейк проекту (тобто не осучаснення, а навпаки стилізація гри під застарілі платформи) і назвала його Bloodborne PSX. Розробка розпочалася відносно нещодавно, і розробниця постійно тримає всіх в курсі стосовно ходу роботи у своєму твіттері. Створення гри ведеться на рушії Unreal Engine 4.

Ліліт робить всі ігрові матеріали самотужки, на що йде чимало часу, тому розробка просувається не надто швидко. Тим не менш, вже реалізовано кілька важливих аспектів. У поточному прототипі є дві локації і бойова система, яка містить комбо, можливість лікуватися і блокувати напади. Але на локаціях ще є чимало “заглушок”, тож роботи попереду багато.

Чи випустить Ліліт Вальтер свій димейк взагалі, на жаль, не відомо. Планами стосовно випуску розробниця не ділилися, але фанатів її роботи вже чимало, і їхня кількість росте. Вони вже точно проситимуть можливості пограти у Bloodborne PSX.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Помер Тору Окада, дизайнер музичної айдентики PlayStation

PlayStation

Найскладніший бос в ігровій історії (Таємна кімната)

НАЙСКЛАДНІШИЙ БОС в ігровій історії! (ff8 на ps1)

Двотомний артбук по Elden Ring вийде у Японії вкінці цієї осені

Elden Ring

😮 Ось чому диски PS1 були чорного кольору (Таємна кімната)

😮Ого! Ось чому диски ps1 були чорного кольору (playstation one psx)

ТОП-15 ігор у бібліотеці PlayStation Plus Extra

PlayStation Plus Extra

Наступну гру від FromSoftware вже майже завершено

Armored Core

MAL’OPUS випустять артбук «Bloodborne: Офіційні ілюстрації» українською

bloodborne

Elden Ring відправилася “на золото”

Elden Ring

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: