“Боб Губко” і Destroy all Humans стали хітами, а от Desperados 3 — ні :(

Embracer Group нещодавно вирішила розповісти інвесторам про свої здобутки у фінансовому плані. Нагадуємо, що вони володіють THQ Nordic, Koch Media, Saber Interactive, 4A Games та рядом інших компаній, які вони нещодавно придбали.

Рімейк SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom продався накладом у понад 1 млн примірників за 1,5 місяці після релізу. Оригінал лише за рік після виходу досяг цифри 1,25 млн копій. Embracer Group розповіли, що продажі гри за мотивами “Губки Боба” перевищили їх очікування.

Також компанію приємно здивували продажі ігор рімейку Destroy All Humans!, MotoGP 20, Satisfactory та Deep Rock Galactic. Щоправда, кількість проданих копій цих ігор поки не називають. А от ремастер Saints Row the Third не хапає зірок з неба, його продажі збіглися з прогнозами.

Desperados 3 та Huntdown отримали хороші відгуки як від преси, так і від гравців, але продалися не надто вдало. Embracer Group вважають, що ці два проекти краще продаватимуться у довготривалій перспективі.

Ну і який же фінансовий звіт обходиться без підрахунку зароблених грошей? Операційний прибуток компанії за перший квартал фінансового року склав 81 млн доларів, що на 249% більше у порівнянні з минулим роком. Загальний дохід склав 237 млн доларів і став новим рекордом видавництва за увесь час.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Хрещениця Індіани Джонса продюсуватиме серіал Tomb Raider від Amazon

tomb raider

Завдяки Dragon’s Dogma 2 Capcom заробила майже 1 млрд доларів за рік

capcom games

Розробників Alone in the Dark звільняють через погані продажі гри

alone in the dark

Успіх Dragon’s Dogma 2 здивував Capcom

dragon’s dogma 2

Керівник Embracer Group бере провину в занепаді холдингу на себе

embracer group

Embracer Group розпадеться на три незалежні компанії

Embracer Group

Gearbox Publishing перейменували у Arc Games

hyper light breaker

Embracer Group продала творців Borderlands компанії Take-Two за 460 млн доларів