“Боб Губко” і Destroy all Humans стали хітами, а от Desperados 3 — ні :(

Embracer Group нещодавно вирішила розповісти інвесторам про свої здобутки у фінансовому плані. Нагадуємо, що вони володіють THQ Nordic, Koch Media, Saber Interactive, 4A Games та рядом інших компаній, які вони нещодавно придбали.

Рімейк SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom продався накладом у понад 1 млн примірників за 1,5 місяці після релізу. Оригінал лише за рік після виходу досяг цифри 1,25 млн копій. Embracer Group розповіли, що продажі гри за мотивами “Губки Боба” перевищили їх очікування.

Також компанію приємно здивували продажі ігор рімейку Destroy All Humans!, MotoGP 20, Satisfactory та Deep Rock Galactic. Щоправда, кількість проданих копій цих ігор поки не називають. А от ремастер Saints Row the Third не хапає зірок з неба, його продажі збіглися з прогнозами.

Desperados 3 та Huntdown отримали хороші відгуки як від преси, так і від гравців, але продалися не надто вдало. Embracer Group вважають, що ці два проекти краще продаватимуться у довготривалій перспективі.

Ну і який же фінансовий звіт обходиться без підрахунку зароблених грошей? Операційний прибуток компанії за перший квартал фінансового року склав 81 млн доларів, що на 249% більше у порівнянні з минулим роком. Загальний дохід склав 237 млн доларів і став новим рекордом видавництва за увесь час.

Читайте також

Destroy All Humans! з’явиться на Nintendo Switch цього літа

Destroy All Humans!

Little Nightmares 3 не буде… Поки що

Embracer Group знову придбали ряд студій. Серед них автори Shadow Warrior

Shadow Warrior 3

Студію 4A Games придбали за 35 000 000 $

Людство буде знищено — Стрім Carrion та Destroy All Humans!

Порадник ґеймера: Липень 2020

Ghost of Tsushima

Порадник ґеймера: Червень 2020

The Last of Us Part II

Capcom має наполеонівські плани, серед них кілька нових релізів

resident evil

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: