Боб Росс і не тільки: безкоштовні матеріали для тих, хто вчиться малювати

Видавництво Walter Foster Publishing має досить вузьку спеціалізацію: переважно воно публікує книги про образотворче мистецтво, здебільшого навчальні. Нещодавно вони оновили свій офіційний сайт, після чого прихильники з подивом знайшли там безкоштовні брошюри та інструкції, які хто завгодно може скачати у форматі PDF. Тематика досить широка і охоплює різні рівні, напрямки та стилі творчості: тут є і інструкції по ретушуванню для тих хто малює комікси, і поради щодо змішування акварелі і ще досить багато чого.

Окрема сторінка для Walter Foster це співпраця зі всесвітньо відомим телеведучим та художником Бобом Россом, а потім і його наслідниками. Тож серед безкоштовних матеріалів є у тому числі брошюра за його авторством “Малюючи з Бобом Россом: Острів у диких хащах” (Painting with Bob Ross: Island in the Wilderness).

Відомим Росса зробило шоу “Насолода малюванням” (The Joy of Painting), яке пропагувало не тільки і не стільки якісь конкретні техніки (хоча практичних порад там теж було багато), скільки власне отримання насолоди від процесу. На протязі 11 років (з 1983 по 1994) люди по всьому світу вмикали шоу Боба Росса не лише для того щоб навчитись малювати, а ще й щоб заспокоїтись. Наразі ви теж можете так зробити, бо всі сезони (яких 31) серіалу офіційно і безкоштовно є на YouTube.

Читайте також

Epic Games Store безкоштовно віддаватимуть A Plague Tale: Innocence у серпні

Встигніть забрати ARMA: Cold War Assault безкоштовно на GOG!

На GOG.com безкоштовно роздають Hellpoint

У GOG почався розпродаж та безкоштовна роздача до 10-ї річниці The Witcher II

Встигніть отримати Prison Architect безкоштовно на GOG.com

The Game Awards 2020: переможці, світові прем’єри та нова Mass Effect

Чорна п’ятниця: встигніть отримати саундтрек до гри AirMech Strike безкоштовно

Встигніть безкоштовно отримати саундтрек до першого сезону серіалу “Ганнібал”!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: