Бойова система Returnal буде напрочуд варіативною

Нещодавно з’явився новий трейлер чергового ексклюзиву Sony — шутера під назвою Returnal. У ньому розробники зі студії Housemarque продемонстрували нам різноманітні сутички з гри. Окрім цього, в офіційному блозі PlayStation з’явився допис від Гаррі Крюґера — креативного директора Housemarque. Там він більш детально розповів, чого нам варто чекати від бойової системи гри.

У першу чергу ігротворці хотіли зробити чимало можливостей, щоби гравці могли підібрати собі унікальний стиль гри. Так, практично кожен вид зброї можна буде модифікувати, причому дуже сильно, відкривши цілком нові функції вашого арсеналу. А ще все озброєння має альтернативний режим вогню, що також додає варіативності.

Загалом виходить 10 видів зброї, 90 властивостей та 10 видів альтернативного вогню. Окрім цього на користь варіативності грає те, що з собою можна носити лише щось одне, тож вам часто доведеться змінювати спорядження і підбирати під себе зручну тактику.

Є ще один позаземний об’єкт — Хтонос. Він буде у головної героїні щоразу, коли вона відроджуватиметься. Хтонос даватиме вам випадковий предмет, який ви зможете тут же використати. Хтонос також видаватиме предмети на певних етапах вашого розвитку.

Важливу ролі відіграють також паразити. Вони водночас корисні й шкідливі. Кожен паразит забезпечить вас якоюсь корисною здатністю, наприклад, збільшить обсяг здоров’я. Але паразити завжди мають і негативні властивості у противагу, тож їх слід використовувати дуже обережно. При вмілому їх використанні, вони можуть добре допомогти вам у бою.

За схожою з паразитами схемою працюватимуть контейнери. Їх можна буде знайти у різних місцях ігрового світу і вони міститимуть чимало корисного. От тільки відкривши контейнер, один з елементів вашого скафандру вийде з ладу і наразить вас на небезпеку.

Коротше кажучи, у світі Returnal є чимало цікавих речей, які добре додають різноманіття та варіативності у ігровий процес. Як це все працюватиме насправді, власники PlayStation 5 зможуть дізнатися 19 березня.

Читайте також

Sony запустили власний стрімінговий сервіс… але є нюанс

Sony розповіла, які ігри завантажували найчастіше у 2020

Sony назвала дати релізу багатьох ексклюзивів PlayStation. Без перенесень не обійшлося

GhostWire: Tokyo

У пошуках некстґену. Чи варто зараз купувати PS5? (Падон)

PlayStation 4 — усе. Sony припинила виробництво консолі

PlayStation 4

Що чекає підписників PlayStation Plus у новому році?

Shadow of the Tomb Raider

SONY Зняла з Продажів CYBERPUNK 2077 та Віддає Гроші (OLDboi)

Sony прибрала Cyberpunk 2077 з PS Store

Cyberpunk 2077