Бойовик про українську найманку став хітом Каннського фестивалю

Кінофестиваль у Каннах — це не лише червоні доріжки, закриті кінопокази й престижні нагороди. Це гаряча пора для продюсерів, які ведуть перемовини, укладають угоди й продають прокатні права. І хоча товаром є фактично ще неготові фільми, зацікавлення локальних партнерів неабияк визначає потенційний успіх стрічок.

Одним із таких фільмів, який користується напрочуд хорошим попитом серед дистриб’юторів у Каннах, став бойовик Dominique про українську найманку Домініку, яка втікає від свого минулого, намагаючись почати тихе й спокійне життя в Південній Америці. Однак містечко, де вона оселилася, ділять між собою однаковонахабні мафія й корумпована поліція. Тож тепер перед Домінікою постає вибір: їхати кудись далі чи захистити одну місцеву родину, ставши на бій із поганцями.

Головні ролі в стрічці виконають американська акторка українського походження Оксана Орлан і Маурісіо Компте зі серіалу Narcos.

Наразі фільм не має жодних публічних матеріалів — усі доступні фото з майданчика чи кадри стрічки (яка, до речі, вже перебуває на етапі постпродакшену) продюсери компанії Film Mode Entertainment показують потенційним партнерам винятково за зачиненими дверима.

Загалом дуже приємно, що до стрічки з таким описом зараз є чималий інтерес кінопрокатників, однак дуже би хотілося, щоби, по-перше, стрічка дійсно виявилася бодай задовільною, а по-друге, щоб українську протагоністку не русифікували в кадрі. Бо як виявилося, попереднім спільним проєктом Оксани Орлан і режисера «Домініки» Майкла С. Ожеди був плюгавенький трилер… «Російська наречена».

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Нова екранізація файтингу Street Fighter уже в розробці

street fighter

Українського кота Степана номінували на престижну нагороду в Каннах

Кіт Степан

Водій української команди KMAMK SimRacing виступатиме під лівреєю PlayUA!

KMAMK GT3 Sprint Championship 2023 PlayUA Car

У мультиплеєрного The Last of Us великі проблеми

The Last of Us Multiplayer

«Відьмака» від Netflix продовжено на 5-ий сезон

Nintendo сприяла закриттю Steam-сторінки емулятора Wii та Gamecube

Mario Angry Nintendo

Спогади про Blast Paris Major — останній з епохи CS:GO

vitality 1

Netflix проти шерингу паролями. Тепер і в Україні

Netflix

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: