Безкоштовне DLC та купа дрібних виправлень для Bombshell

Bombshell-Free-Download-PC-Game

Розробники добряче розрекламованої і, в результаті, вщент знищеної критиками Bombshell вирішили не лежати на підлозі, поки рефері рахує до десяти, і через півтора місяці після релізу гри випускають патч 1.1, що виправить безліч проблем, серед яких кепське розташування суперників, низька якісь звукових ефектів, невідповідність рівнів складності тощо. Також будуть додані стімівські досягнення і картки. Ком’юніті-менеджер Treyarch, Джош Олін зазначив, що відгуки гри в Steam в рази вищі за думку критиків, і добре репрезентують всю суть гри, а вихід патчу тільки підтверджує гарне ставлення розробників до фанатської спільноти, хоч було б добре, аби всі подібні проблеми вирішувалися ще до релізу.

Оновлення 1.1 не тільки виправить безліч проблем, а  й  додасть нових  принесе додатковий контент, у вигляді олдскульного DLC  Shellshock Missions,  яке змусить головну героїню пройти низку складних випробувань. Доповнення буде цілком незалежним від самітної кампанії гри.

На даний момент в Steam діє добряча знижка в розмірі 33% на придбання іграшки, а обговорити, наскільки ж кепською Bombshell виявилась можна під лютневим оглядом Олекси.

Читайте також

“Вона має плани на цей жалюгідний світ!” Rage 2: Rise of the Ghosts представляє нового лиходія

Don’t Starve Together отримає оновлення з корабликами

4A Games розповіла деталі сюжетних DLC для Metro Exodus

Euro Truck Simulator 2 відправить гравців до берегів Чорного моря

Дві проблеми “королівської битви” Call of Duty: Black Ops 4

Call Of Duty: Black Ops IIII Blackout

Чутки: Call of Duty: Black Ops IIII не матиме сюжетної кампанії

 Call of Duty: Black Ops IIII

Вихід Call of Duty: Black Ops IIII цього року — підтверджено

Некросфінкси та лазери з очей — у новому DLC для Total War: Warhammer 2

Популярне