Бонні й Клайд грабують Вайс-Сіті — нові подробиці GTA VI

Працівники Rockstar анонімно розповіли виданню Bloomberg про покращення умов праці в студії та хід розробки довгоочікуваної Grand Theft Auto VI.

Як і передбачала спільнота, основною місциною гри стане Вайс-Сіті, змальоване з Маямі, та околиці міста. Ігровий світ буде найбільшим у серії і значно насиченішим. Зокрема, кількість локацій із детальним інтер’єром, в які можна буде заходити не лише під час сюжетних завдань, буде більшою, ніж в усіх попередніх частинах.  До всього, розробники планують його поступово розширювати після релізу, додаючи нові активності, локації та цілі міста — і не лише в нову версію GTA Online, а й самітний режим.

А от чутки про мінімум трьох протагоністів не справдилися. За інформацією від розробників, головних героїв буде двоє — чоловік і жінка латиноамериканського походження, дует грабіжників, натхненний Бонні й Клайдом. Власне, це буде перша протагоністка в історії Rockstar.

А ще GTA VI втратить свою звичну гострозубість і сатиру в бік Америки, зменшивши кількість жартів про всі можливі групи населення, які можуть на щось образитися. Ех…

Загалом розробники дуже оптимістично налаштовані стосовно гри, бо корпоративна культура в Rockstar змінилася на краще. “Статева” різниця в зарплатні зменшилася, працівники вже не страждають від понаднормових робіт (які після релізу RDR 2 стали об’єктом досить важливого для ігрової індустрії скандалу), збільшилася кількість продюсерів задля кращої організації роботи.

Щоправда, є й мінуси — темп розробки помітно сповільнився. Звісно, часом це буває через погану комунікацію та надмір “господинь у домі”, де продюсери не можуть вирішити, за ким буде останнє слово. Але основна причина — якраз-таки відсутність отих понаднормових. За іронією, кілька дизайнерів нещодавно звільнилися з единбурзького підрозділу Rockstar, бо їх дістала відсутність суттєвого прогресу в створенні GTA VI.

Тому гравцям і видавцям слід набратися терпіння, бо за попередньою інформацією до релізу GTA VI лишилося щонайменше 2 роки.

Читайте також

Емінем міг зіграти головну роль у екранізації GTA

GTA III

WASTED: Хакера, який злив GTA VI, арештовано

gta lester111

ФБР почало розшук хакера, який злив GTA VI

decouvrir les missions dassassinat de lester1

Хакер, який злив відео GTA VI, готовий продати скріншоти Bully 2

bully

США витратять 700 000$ на вивчення вербування терористів завдяки іграм

farright

До мережі потрапили кадри ранньої версії GTA 6 [відео]

Чутки: Покращену версію Red Dead Redemption 2 для PS5 та Xbox Series скасовано

Red Dead Redemption 2

У Red Dead Online буде ще менше контентних оновлень, бо всі ресурси зосередили на GTA 6

Red Dead Online

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: