web analytics

Бонні й Клайд грабують Вайс-Сіті — нові подробиці GTA VI

Працівники Rockstar анонімно розповіли виданню Bloomberg про покращення умов праці в студії та хід розробки довгоочікуваної Grand Theft Auto VI.

Як і передбачала спільнота, основною місциною гри стане Вайс-Сіті, змальоване з Маямі, та околиці міста. Ігровий світ буде найбільшим у серії і значно насиченішим. Зокрема, кількість локацій із детальним інтер’єром, в які можна буде заходити не лише під час сюжетних завдань, буде більшою, ніж в усіх попередніх частинах.  До всього, розробники планують його поступово розширювати після релізу, додаючи нові активності, локації та цілі міста — і не лише в нову версію GTA Online, а й самітний режим.

А от чутки про мінімум трьох протагоністів не справдилися. За інформацією від розробників, головних героїв буде двоє — чоловік і жінка латиноамериканського походження, дует грабіжників, натхненний Бонні й Клайдом. Власне, це буде перша протагоністка в історії Rockstar.

А ще GTA VI втратить свою звичну гострозубість і сатиру в бік Америки, зменшивши кількість жартів про всі можливі групи населення, які можуть на щось образитися. Ех…

Загалом розробники дуже оптимістично налаштовані стосовно гри, бо корпоративна культура в Rockstar змінилася на краще. “Статева” різниця в зарплатні зменшилася, працівники вже не страждають від понаднормових робіт (які після релізу RDR 2 стали об’єктом досить важливого для ігрової індустрії скандалу), збільшилася кількість продюсерів задля кращої організації роботи.

Щоправда, є й мінуси — темп розробки помітно сповільнився. Звісно, часом це буває через погану комунікацію та надмір “господинь у домі”, де продюсери не можуть вирішити, за ким буде останнє слово. Але основна причина — якраз-таки відсутність отих понаднормових. За іронією, кілька дизайнерів нещодавно звільнилися з единбурзького підрозділу Rockstar, бо їх дістала відсутність суттєвого прогресу в створенні GTA VI.

Тому гравцям і видавцям слід набратися терпіння, бо за попередньою інформацією до релізу GTA VI лишилося щонайменше 2 роки.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

GTA VI вийде восени 2025 року

p.ua.gta vi

Remedy скасувала мультиплеєрну гру, яку розробляли з Tencent

control

Take-Two звільнила 600 працівників і закрила кілька неанонсованих ігор

take two

Минулий фінансовий рік став невтішним для Remedy попри успіх Alan Wake 2

alan wake 2 control

Чутки: GTA VI вийде до березня 2025 року

GTA 6

Ось як виглядала скасована мультиплеєрна Spider-Man: The Great Web від Insomniac

spider man

Alan Wake 2 має найкращі темпи продажів з усіх ігор Remedy. Але досі не окупився

alan wake

Сергій Гальонкін приєднався до розробки конкурента Fortnite і Roblox

Everywhere Build A Rocket Boy