Boosteroid — на передовій хмарних технологій

У вас є хвилинка для хмарного ґеймінгу? Подібні технології вже декілька років допомагають багатьом людям не перейматися про проблеми з оновленням залізяччя для ПК. Boosteroid один з таких сервісів. Він дозволяє забути про завантаження ресурсомістких файлів та низькі налаштування графіки. Саме так насолоджуються новинками ігрової індустрії тепер. 400 тисяч користувачів у Центральній та Східній Європі грають у свої улюблені ігри зі Steam, Origin, GOG тощо на Boosteroid. Чи є у них дороговартісні ПК? Ні.  Додаткове обладнання? Ні. Вони користуються хмарними технологіями? Так.

ЩО ТАКЕ ХМАРНИЙ ҐЕЙМІНГ?

Сьогодні існує три основні типи хмарного ґеймінгу: стрімінг, пір-ту-пір та прогресивне завантаження. Перший — найпопулярніший, і на те є вагомі причини. Ця технологія дозволяє користувачам грати в улюблені ААА-проекти у браузері. Boosteroid надає веб-доступ до ваших ігор через власні сервери, тому ви можете запустити їх з допомогою віддаленого ПК у власному браузері. Це настільки ж просто, як перегляд відео. Також Boosteroid забезпечує динамічну стабілізацію бітрейта від 14 Мбіт/с. Це означає, що навіть нестабільне підключення, з високою ймовірністю, не руйнуватиме ігровий досвід.

А як щодо мобільних телефонів? Так, ви можете запускати улюблені ігри зі свого смартфона! Та пам’ятайте, що для цього вам знадобиться котролер. Пориньте в дивовижні світи у будь-якому місці та в будь-який час. Ви можете запускати ресурсомісткі ігри за допомогою бюджетного ноутбука, Mac чи смартфона. Це лише питання часу, коли люди масово почнуть користуватися подібними технологіями.

ЦІНА МАЄ ЗНАЧЕННЯ!

Скільки грошей ви маєте змогу витрачати на хмарний сервіс? Boosteroid знижує цю позначку до прийнятного рівня. Якщо ви купуєте річну підписку, то платите, по суті, тільки 4,16 євро на місяць. Чому так дешево? Boosteroid, як компанія, намагається бути максимально наближеною до своїх клієнтів. Незабаром платити взагалі не треба буде. Зараз команда Boosteroid працює над безкоштовним типом підписки. Будьте в курсі подій та не впустіть шанс відкрити для себе нові горизонти ігротворення.

Підтримка Boosteroid доступна цілодобово, аби зробити ваш ігровий досвід якомога комфортнішим. Створення якісних умов для користувачів — пріоритет номер один для будь-якої платформи. Boosteroid намагається продемонструвати це своїм клієнтам не лише словом, а й ділом.

ЧОМУ BOOSTEROID?

Boosteroid робить новинки ігрової індустрії доступними. Чому це так важливо? Ви можете грати в улюблені ігри на слабких комп’ютерах — ось і все. Економте свої гроші та використовуйте сервери Boosteroid, щоб насолоджуватися ігровим досвідом повною мірою. Завдяки високоякісній графіці знайомі вам ігрові світи сяятимуть як ніколи. Дозвольте Boosteroid бути вашим провідником у світі хмарних технологій.

Читайте також

PlayStation тестує голосовий чат Discord, VRR і нові соціальні функції

PlayStation

Microsoft звільнить 10 000 співробітників

microsoft build

Devil May Cry V, Back 4 Blood та інші: Січневе поповнення бібліотеки PlayStation Plus Extra

Devil May Cry 5

KONAMI покаже Metal Gear Solid Remake до кінця зими

Наприкінці січня пройде перший Xbox Direct. Але Starfield там не покажуть

Xbox

Власники Gran Turismo 7 отримають безкоштовне оновлення з VR-режимом, що підтримуватиметься PlayStation VR2

Gran Turismo 7

Дефіцит PlayStation 5 офіційно скінчився

У розпродаж PlayStation Store додали ще понад 1000 ігор

PlayStation Holiday Sale

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: