Boosteroid — на передовій хмарних технологій

У вас є хвилинка для хмарного ґеймінгу? Подібні технології вже декілька років допомагають багатьом людям не перейматися про проблеми з оновленням залізяччя для ПК. Boosteroid один з таких сервісів. Він дозволяє забути про завантаження ресурсомістких файлів та низькі налаштування графіки. Саме так насолоджуються новинками ігрової індустрії тепер. 400 тисяч користувачів у Центральній та Східній Європі грають у свої улюблені ігри зі Steam, Origin, GOG тощо на Boosteroid. Чи є у них дороговартісні ПК? Ні.  Додаткове обладнання? Ні. Вони користуються хмарними технологіями? Так.

ЩО ТАКЕ ХМАРНИЙ ҐЕЙМІНГ?

Сьогодні існує три основні типи хмарного ґеймінгу: стрімінг, пір-ту-пір та прогресивне завантаження. Перший — найпопулярніший, і на те є вагомі причини. Ця технологія дозволяє користувачам грати в улюблені ААА-проекти у браузері. Boosteroid надає веб-доступ до ваших ігор через власні сервери, тому ви можете запустити їх з допомогою віддаленого ПК у власному браузері. Це настільки ж просто, як перегляд відео. Також Boosteroid забезпечує динамічну стабілізацію бітрейта від 14 Мбіт/с. Це означає, що навіть нестабільне підключення, з високою ймовірністю, не руйнуватиме ігровий досвід.

А як щодо мобільних телефонів? Так, ви можете запускати улюблені ігри зі свого смартфона! Та пам’ятайте, що для цього вам знадобиться котролер. Пориньте в дивовижні світи у будь-якому місці та в будь-який час. Ви можете запускати ресурсомісткі ігри за допомогою бюджетного ноутбука, Mac чи смартфона. Це лише питання часу, коли люди масово почнуть користуватися подібними технологіями.

ЦІНА МАЄ ЗНАЧЕННЯ!

Скільки грошей ви маєте змогу витрачати на хмарний сервіс? Boosteroid знижує цю позначку до прийнятного рівня. Якщо ви купуєте річну підписку, то платите, по суті, тільки 4,16 євро на місяць. Чому так дешево? Boosteroid, як компанія, намагається бути максимально наближеною до своїх клієнтів. Незабаром платити взагалі не треба буде. Зараз команда Boosteroid працює над безкоштовним типом підписки. Будьте в курсі подій та не впустіть шанс відкрити для себе нові горизонти ігротворення.

Підтримка Boosteroid доступна цілодобово, аби зробити ваш ігровий досвід якомога комфортнішим. Створення якісних умов для користувачів — пріоритет номер один для будь-якої платформи. Boosteroid намагається продемонструвати це своїм клієнтам не лише словом, а й ділом.

ЧОМУ BOOSTEROID?

Boosteroid робить новинки ігрової індустрії доступними. Чому це так важливо? Ви можете грати в улюблені ігри на слабких комп’ютерах — ось і все. Економте свої гроші та використовуйте сервери Boosteroid, щоб насолоджуватися ігровим досвідом повною мірою. Завдяки високоякісній графіці знайомі вам ігрові світи сяятимуть як ніколи. Дозвольте Boosteroid бути вашим провідником у світі хмарних технологій.

Читайте також

У PlayStation Store теж розпочався літній цінопад

PlayStation

В Україні запрацював оновлений PlayStation Plus

PlayStation Plus

PlayStation не відвідає цьогорічний Gamescom

PlayStation

Подарунок від SNK усім шанувальникам King of Fighters ’98 прибув на PlayStation

King of Fighters '98

Чутки: Sony готує нову лінійку ґеймерських пристроїв

Sony

Нестача ґеймпадів: У Microsoft не виходить задовольнити попит на контролери Xbox

Xbox ґеймпад

Кіноадаптація Gran Turismo вийде в серпні 2023 року

Gran Turismo 7

Wo Long: Fallen Dynasty таки вийде на консолях PlayStation

wo long: fallen dynasty

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: