Боротьба за Азерот розпочнеться вже влітку

Улітку між Ордою та Альянсом розпочнеться нова велика війна і вже сьогодні гравці World of Warcraft з усього світу можуть зайнятися пошуком нових бійців, що відстоюватимуть інтереси їхньої фракції в цій криваві бані. Blizzard Entertainment оголосила про відкриття передзамовлення Battle for Azeroth — нового доповнення до найпопулярнішої у світі багатокористувацької рольової онлайн-гри.

Гравці, що оформлять передзамовлення на Battle for Azeroth, уже сьогодні можуть відправитися за новими союзниками із чотирьох рас. Кожна з них представлена базовими товаришами, разом із якими гравці боролися на Розколотих островах та в Аргусі, під час подій минулого доповнення, Legion. Виконуючи завдання та заробляючи репутацію, гравці завойовуватимуть повагу союзних рас, після чого зможуть створювати персонажів цих рас та відправитися в нову пригоду Азеротом. Гравці Альянсу зможуть поповнити свої лави Ельфами Безодні та доблесними Дренеями, а до орди зможуть приєднатися Ноченароджені та Таурени Крутогір’я. У майбутньому кількість союзних рас збільшиться.

Також передзамовлення Battle for Azeroth відкриє можливість миттєво підвищит рівень одного з персонажів до 110-го, що дозволить без затримок відправитися на передову. Перед виходом Battle for Azeroth, гравці відправляться за підкріпленням у королівство морських мандрівників Кул-Тірас та імперію тролів Зандалар. На вас чекає бій за Стромгард на новому фронті для 20 гравців, що призначений для спільного проходження, а також острівні експедиції, у яких загони ворогуючих фракцій битимуться за ресурси на небезпечних недосліджених територіях.

Battle for Azeroth відкриє нову епічну сторінку в конфлікті між Альянсом та Ордою у World of Warcraft і додасть новий континент для кожної фракції та абсолютно нові ігрові можливості, як от: союзні раси, випадкові острівні експедиції та масштабні фронтові битви. На чиїй би стороні ви не були, літнє доповнення перевірить вашу відданість фракції.

Гравці, що вирішать розвивати персонажа союзної раси, зможуть насолодитися нещодавно перепрацьованою системою завдань з 1-го до 100-го рівня. Ця особливість була продемонстрована на Розколотих островах в Legion та продовжує розвиватися: багато областей Азероту тепер підлаштовуються під рівень персонажа, що дає гравцям можливість повною мірою познайомитися з завданнями, історіями та іншим контентом. Гравці, що розвинуть персонажа союзної раси з 20-го до 110-го рівня, отримають особливі традиційні обладунки — набір косметичного спорядження, що повідомлятиме оточуючим про їхню відданість своєму народові.

 

 

Звичайне видання та Deluxe версія

Передзамовлення Battle for Azeroth можна оформити у двох варіантах: звичайному та Deluxe. Окрім самого доповнення, друге міститиме набір внутрішньоігрових бонусів, які допоможуть гордо продемонструвати свою вірність Орді або Альянсу в інших іграх Blizzard, серед них:

 • World of Warcraft: ви зможете увірватися в бій верхи на соленогривому жеребці (Альянс) або позолоченому равазаврі (Орда), а також дослідити нові землі разом із Тортиком — маленьким улюбленцем-тортолланом
 • Hearthstone: після важкого бою немає нічого кращого, ніж відпочинок у таверні за кількома партіями в карти, які ще й матимуть унікальну сорочку «Азерот у вогні»
 • Star Craft ІІ: залиште на далеких планетах мітку Орди або Альянсу, за допомогою нового графіті
 • Heroes of the Storm: промчіться Нексусом на полум’яному саблезубі — новому засобу пересування, у трьох кольорових варіантах
 • Overwatch: отримайте особливі репліки для Торбьорна та емоції для Трейсер, графіті з Андуїном, Сільваною, Джайною та Вароком Саурфангом, а також значки із символікою Кул-Тіраса та Зандалара

Гравці, що оформлять передзамовлення на Deluxe видання, отримають усі описані бонуси вже сьогодні, за винятком маунта для Heroes of the Storm, якого додадуть до гри найближчим часом.

Доповнення Battle for Azeroth також можна буде придбати в коробчаному колекційному виданні, яке міститиме різноманітні нагороди, а також описані вище внутрішньоігрові бонус. Опис цього видання слід очікувати найближчим часом.

Особливості доповнення Battle for Azeroth

Доповнення World of Warcraft: Battle for Azeroth запропонує нові можливості та контент, покликані випробувати на міцність стійкість героїв, серед них:

 • Досліджуйте два прославлені королівства: представники Орди відправляться до імперії Зандалар, щоби переконати тролів надати їм підтримку флотом. Захисники Альянсу потраплять у Кул-Тірас, батьківщину Джайни Праудмур, де їм доведеться спонукати місцевих жителів боротися на їхньому боці
 • Заручіться підтримкою союзних рас: у грі з’явиться декілька союзних рас, персонажі яких володіють унікальними здібностями. Добийтеся поваги тауренів Крутогір’я, ельфів Безодні, дворфів Чорного Заліза та інших рас, щоби створити нового персонажа відповідної раси, який встане на захист вашої фракції
 • Беріть участь у набігах на острови Великого моря: відправляйтеся в острівні експедиції, де на вас чекають противники, оточення та завдання, що постійно змінюватимуться. Змагайтеся в групах із трьох людей та постарайтеся зібрати ресурси острову раніше, ніж це зробить противник (або ворожі гравці) — від цього залежить успіх воєнної кампанії
 • Відправляйтеся на фронт: боріться на масштабних фронтах, рекомендованих для 20 осіб, за стратегічні точки. Захоплюйте ресурси, щоби підтримувати власну фракцію, очолюйте війська, штурмуйте об’єкти та змагайтеся з ворожими командирами — цей новий унікальний PvE-режим створений за прикладом класичних стратегій у реальному часі із серії War Craft
 • Наповніть свій обладунок титанічною міццю: азерит — новий безцінний ресурс, що з’явився після вторгнення Палаючого Легіону. З’єднавши його з легендарним амулетом Серцем Азерот, який Магні Бронзобород вручив героям, ви зможете посилити своє магічне спорядження
 • Розвивайте персонажа до 120-го рівня

Поспішіть зробити передзамовлення Battle for Azeroth уже зараз та отримати всі бажані бонуси, щоби довести іншим гравцям свою відданість обраній фракції. Не гайте часу та відправляйтеся на підкорення Азероту!

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Екскерівник Blizzard вважає, що гравцям варто залишати чайові розробникам

Чайові гроші

Warzone Mobile стартувала в 3 рази слабше, ніж Warcraft Rumble

warzone

Розробники скаржаться на недоцільність підтримки Xbox

xbox

Overwatch 2 залишила своїх розробників без бонусів

p.ua.overwatch 2

У World of Warcraft з’явилася піратська королівська битва

4273505 wowplunderstormreveal

Усі герої Overwatch 2 стануть відразу доступні гравцям у 10-му сезоні

Overwatch 2

4 гри Xbox вийдуть на інших платформах, але ексклюзиви нікуди не зникнуть

xbox ps switch

У Diablo IV додали коня, який коштує більше, ніж сама гра

2024 02 15 18 08 10 window