Raid: Shadow Legends отримає анімаційну адаптацію

Raid: Shadow Legends — це один з найпопулярніших проєктів компанії Plarium Games для мобільних пристроїв та ПК, який отримає власну телевізійну адаптацію. Фентезійна рольова гра перетвориться у10-серійний анімаційний серіал, що буде виходити кожного тижня на YouTube-каналі компанії, починаючи з 18 травня.

Продюсером серіалу, що отримав назву Raid: Call of the Arbiter, виступає колишній президент Marvel Television and Animation — Ерік Роллман. Шоуранером проєкту став Джей Оліва, за спиною в якого робота над такими фільмами, як: «Диво-жінка», «Ліга Справедливості», «Людина-павук: Повернення додому», «Тор: Раґнарок» і це далеко не кінець списку.

У мультсеріалі будуть представлені головні герої гри Raid, а в центрі сюжету Арбітр — стародавня вартова, яка намагається повернутися та відродити землі, відомі як Телерія. Які, здавалося, покинули власні боги та де тепер все затьмарено конфліктами.

З боку гравців існує значна зацікавленість грою, її персонажами та історією, що лягла в основу проєкту. Ми не намагалися слідувати прикладу інших ігрових компаній, що вже мають певний успіх у використанні власної інтелектуальної власності. Насправді це ініціатива наших гравців, які хотіли розширити історію гри, того, що вона з себе представляє.

Майкл Ленг, генеральний директор материнської компанії Plarium, Pixel United

Ленг також розповів про рішення випустити серіал на YouTube, мовляв, це дозволить проєкту знайти аудиторію по всьому світу. У порівнянні з іншим варіантом, де серіал виходить на платному сервісі, з обмеженням тільки для США.

Як не подивися на такий крок компанії — однозначно можна сказати, що це правильне рішення. З одного боку ти даєш фанатам гри те, чого вони хочуть, а з іншого — це прекрасний спосіб отримати нових гравців. Як людина, що сама колись провела достатньо часу у грі, скажу наступне: мені буде цікаво глянути, що саме покажуть Plarium та наскільки якісно це буде виглядати, зважаючи на те, хто займається проєктом.

А що думаєте ви?

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

У RAID: Shadow Legends стартує кросовер із Monster Hunter у межах співпраці Plarium та Capcom

plarium capcom

Стрім XDefiant — сьогодні о 20:00

xdefiant

Український космічний симулятор Jitter має руйнування оточення та керування екіпажем

Jitter

«Збитки скоротилися у 7 разів» — фінансовий звіт Devolver Digital за 2023 рік

devolver digital

Kingdom Come: Deliverance 2 вийде під кінець року

kingdom come deliverance 2

Town of Salem 2 та The Big Con можна безкоштовно забрати в Epic Games Store

town of salem 2 II

Офіційний редактор модів для The Witcher 3: Wild Hunt зʼявився у Steam в тестовому режимі

p.ua.Модифікатор

Ghost of Tsushima принесе на ПК частинку екосистеми PlayStation

Ghost of Tsushima: Director’s Cut