Бої у Star Citizen — на заздрість консольникам

Те, що амбітний космічний проект Star Citizen не з’явиться на консолях — давно відомий факт. Але мені, як консольнику, сумно до нестями. А Кріс Робертс спільно з фанатами завзято продовжують мої тортури чудовими роликами шаленого ігроладу.

c56ecf7e041f22987c51d87b42f08762

Незважаючи на відсутність конкретних дат релізу, проект росте, а гравцям порціями видають початковий контент. Останнє, що потішило — командирський модуль Арени (Arena Commander module), який дозволяє гравцям випробувати своїх “пташок” у симуляторі польотів та у режимі бій проти всіх.

Відомий ютубер Gizimoo86 змонтував вибірку найяскравіших моментів своїх польотів, з яких файно видно, який ігролад зараз. Погляньмо:

Круто, чи не так? Розробка проекту реально затягнута і якоїсь миті я вважав, що насправді не існує нічого, окрім блоґу розробників та рендерених відео, але ім’я Кріса Робертса давало надію. Наразі виглядає усе перспективніше і проект має певні серйозні нариси та напрацювання.

Нагадаю, що Star Citizen — це космічний, торговий та бойовий симулятор, який розробляється компанією Cloud Imperium Games на базі рушія CryEngine4. Вихід гри попередньо заплановано на середину 2016 року. Незважаючи, що ігролад явно консольного типу, реліз відбудеться тільки для ПК на Microsoft і Linux. Також анонсована підтримка Oculus Rift.

А як вам Star Citizen? Долучились до проекту? Чи згідні з рішенням зробити гру ПК-ексклюзивом?

Читайте також

Пізнати усі прекрасності Agony сповна зможуть тільки ПК-ґеймери

Agony

Achtung! Cthulhu Tactics — стратегія з нацистами-зомбі, що вийде цьогоріч

Achtung! Cthulhu Tactics

PlayNews #313 — Private Division, Crytek…

Star Citizen

Legrand Legacy отримала дату виходу

Legrand Legacy

Похмурі будні середньовічного ката в The Executioner

Star Citizen більше не використовуватиме CryEngine

PlayNews #270 — Dota 2, Rust…

Безкоштовний тиждень у Star Citizen

Популярне