Бронекулі на Місяці — першоквітневий режим у World of Tanks

wotheader

Встигніть! Лише з 1 по 5 квітня кожному гравцеві World of Tanks доступний новий режим «Темна сторона Місяця» і унікальний танк — бронекуля ЙС-360.

Бої тривалістю 3 хвилини 30 секунд проходять у форматі 7х7 на спеціальній мапі «Кратер» виключно на танках ЙС-360. Бій триває до повного знищення однієї з команд, або до закінчення відведеного часу. У такому разі, перемогу зараховують команді, у складі якої лишилось більше куль.

Мапа складається з великого кратера із кількома меншими всередині та шістьма лунками із лавою. Спихувати ворогів у лаву набагато ефективніше нескінченних пострілянок, вже повірте.

Кожні 45 секунд випадковим чином активується одна з трьох подій:

  • Стрибок — уся техніка на мапі підстрибує на кількадесят метрів, при цьому є ймовірність опинитися у лаві, будьте обережні.
  • Імпульс — усі кулі притягуються до центу кратера, наче до магніта.
  • Метеорит — на мапі відмічається зона, і через кілька секунд у неї падає невеликий метеорит, який наносить пошкодження усім кулям у зоні.

Кожен учасник події «Темна сторона Місяця» отримає унікальну медаль. За кожен бій нараховуватиметься 750 досвіду, а якщо вам ще й вдасться зробити 1 або більше фрагів, то ви отримаєте 7500 срібла. І це ще не все, за 10 перемог у режимі, ви отримаєте 4 бустери. Детальніше дивіться у роздіті «Задачі та акції» у своємо ангарі.

Аби приєднатися до тисяч колонізаторів Місяця, треба лише оновити клієнт гри, знайти у ангарі унікальний танк ЙС-360 та натиснути кнопку «У бій».

Читайте також

Wargaming Nexus — новий підрозділ, що розроблятиме передові мобільні проекти

Wargaming

World of Tanks: Mercenaries отримає вагон нововведень у патчі 4.10

World of Tanks: Mercenaries

World of Warships: Legends вже у дочасному доступі

World of Warships: Legends

Зіграй першим в World of Warships: Legends!

Wargaming проведе фінал Національного чемпіонату України з World of Tanks

World of Warships прямує до нових світів

World of Warships

Шалений коктейль з World of Warships Blitz та дівчат з аніме

Художник культового коміксу Tank Girl створив танк для World of Tanks Blitz

World of Tanks Blitz

Популярне