Бронекулі на Місяці — першоквітневий режим у World of Tanks

wotheader

Встигніть! Лише з 1 по 5 квітня кожному гравцеві World of Tanks доступний новий режим «Темна сторона Місяця» і унікальний танк — бронекуля ЙС-360.

Бої тривалістю 3 хвилини 30 секунд проходять у форматі 7х7 на спеціальній мапі «Кратер» виключно на танках ЙС-360. Бій триває до повного знищення однієї з команд, або до закінчення відведеного часу. У такому разі, перемогу зараховують команді, у складі якої лишилось більше куль.

Мапа складається з великого кратера із кількома меншими всередині та шістьма лунками із лавою. Спихувати ворогів у лаву набагато ефективніше нескінченних пострілянок, вже повірте.

Кожні 45 секунд випадковим чином активується одна з трьох подій:

  • Стрибок — уся техніка на мапі підстрибує на кількадесят метрів, при цьому є ймовірність опинитися у лаві, будьте обережні.
  • Імпульс — усі кулі притягуються до центу кратера, наче до магніта.
  • Метеорит — на мапі відмічається зона, і через кілька секунд у неї падає невеликий метеорит, який наносить пошкодження усім кулям у зоні.

Кожен учасник події «Темна сторона Місяця» отримає унікальну медаль. За кожен бій нараховуватиметься 750 досвіду, а якщо вам ще й вдасться зробити 1 або більше фрагів, то ви отримаєте 7500 срібла. І це ще не все, за 10 перемог у режимі, ви отримаєте 4 бустери. Детальніше дивіться у роздіті «Задачі та акції» у своємо ангарі.

Аби приєднатися до тисяч колонізаторів Місяця, треба лише оновити клієнт гри, знайти у ангарі унікальний танк ЙС-360 та натиснути кнопку «У бій».

Читайте також

В Одесі пройде турнір по World of Tanks

«Wargaming Fest: День танкіста» зібрав 250000 учасників з 28 країн

«Wargaming Fest: День танкіста»

Pagan Online вийшла в реліз

Pagan Online

Огляд Pagan Online

Pagan Online

Wargaming розкрили деталі нового режиму для World of Tanks у стилі королівської битви

World of Tanks

На «Wargaming Fest: День танкіста» виступлять легендарні The Offspring та не тільки

Воплі Водоплясова

Перший внутрішньоігровий «Танковий фестиваль» World of Tanks

Pagan Online вийде в реліз 27 серпня разом з грандіозним ігровим оновленням

Популярне