Бронекулі на Місяці — першоквітневий режим у World of Tanks

wotheader

Встигніть! Лише з 1 по 5 квітня кожному гравцеві World of Tanks доступний новий режим «Темна сторона Місяця» і унікальний танк — бронекуля ЙС-360.

Бої тривалістю 3 хвилини 30 секунд проходять у форматі 7х7 на спеціальній мапі «Кратер» виключно на танках ЙС-360. Бій триває до повного знищення однієї з команд, або до закінчення відведеного часу. У такому разі, перемогу зараховують команді, у складі якої лишилось більше куль.

Мапа складається з великого кратера із кількома меншими всередині та шістьма лунками із лавою. Спихувати ворогів у лаву набагато ефективніше нескінченних пострілянок, вже повірте.

Кожні 45 секунд випадковим чином активується одна з трьох подій:

  • Стрибок — уся техніка на мапі підстрибує на кількадесят метрів, при цьому є ймовірність опинитися у лаві, будьте обережні.
  • Імпульс — усі кулі притягуються до центу кратера, наче до магніта.
  • Метеорит — на мапі відмічається зона, і через кілька секунд у неї падає невеликий метеорит, який наносить пошкодження усім кулям у зоні.

Кожен учасник події «Темна сторона Місяця» отримає унікальну медаль. За кожен бій нараховуватиметься 750 досвіду, а якщо вам ще й вдасться зробити 1 або більше фрагів, то ви отримаєте 7500 срібла. І це ще не все, за 10 перемог у режимі, ви отримаєте 4 бустери. Детальніше дивіться у роздіті «Задачі та акції» у своємо ангарі.

Аби приєднатися до тисяч колонізаторів Місяця, треба лише оновити клієнт гри, знайти у ангарі унікальний танк ЙС-360 та натиснути кнопку «У бій».

Читайте також

Колекція техніки World of Tanks поповнилася італійськими машинами

World of Tanks

Wargaming змінює формат танкового кіберспорту

World of Tanks

Танкові бої тепер і в доповненій реальності

Преміумна техніка World of Tanks стала ближчою до українських гравців

World of Tanks

MSI та Wargaming підготували спецверсію ноутбука MSI GP62M

World of Tanks зустрічає новорічні свята на всіх платформах

Wargaming і Альфа-Банк Україна випустили картки для ґеймерів

Відбувся реліз довгоочікуваної космічної стратегії Master of Orion

Популярне