Бронекулі на Місяці — першоквітневий режим у World of Tanks

wotheader

Встигніть! Лише з 1 по 5 квітня кожному гравцеві World of Tanks доступний новий режим «Темна сторона Місяця» і унікальний танк — бронекуля ЙС-360.

Бої тривалістю 3 хвилини 30 секунд проходять у форматі 7х7 на спеціальній мапі «Кратер» виключно на танках ЙС-360. Бій триває до повного знищення однієї з команд, або до закінчення відведеного часу. У такому разі, перемогу зараховують команді, у складі якої лишилось більше куль.

Мапа складається з великого кратера із кількома меншими всередині та шістьма лунками із лавою. Спихувати ворогів у лаву набагато ефективніше нескінченних пострілянок, вже повірте.

Кожні 45 секунд випадковим чином активується одна з трьох подій:

  • Стрибок — уся техніка на мапі підстрибує на кількадесят метрів, при цьому є ймовірність опинитися у лаві, будьте обережні.
  • Імпульс — усі кулі притягуються до центу кратера, наче до магніта.
  • Метеорит — на мапі відмічається зона, і через кілька секунд у неї падає невеликий метеорит, який наносить пошкодження усім кулям у зоні.

Кожен учасник події «Темна сторона Місяця» отримає унікальну медаль. За кожен бій нараховуватиметься 750 досвіду, а якщо вам ще й вдасться зробити 1 або більше фрагів, то ви отримаєте 7500 срібла. І це ще не все, за 10 перемог у режимі, ви отримаєте 4 бустери. Детальніше дивіться у роздіті «Задачі та акції» у своємо ангарі.

Аби приєднатися до тисяч колонізаторів Місяця, треба лише оновити клієнт гри, знайти у ангарі унікальний танк ЙС-360 та натиснути кнопку «У бій».

Читайте також

Арнольд Шварценеґґер очолить “Новорічний наступ” у WoT [трейлер]

Арнольд

Стрім геловінського режиму “Мирний: Надія” (World of Tanks)

Надія є! PvE-режим за участі творців Silent Hill повертається у World of Tanks

Гурт Sabaton випустив кліп, присвячений новій події у World of Tanks

WoT Sabaton

World of Tanks виповнилося 11 років: деталі останнього патчу та роздача подарунків

World of Tanks

Оголошено компанії, які завітають на Gamescom 2021

gamescom

З нагоди 7-річчя у WoT Blitz з’явиться цілий парк розваг

Відбувся реліз World of Tanks у Steam

World of Tanks

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: