Британці вважають, що ексклюзивний CoD не вигідний Microsoft

Управління з питань конкуренції та ринків [CMA], змінило свою позицію щодо впливу угоди між Microsoft та Activision Blizzard. А також висловилося на тему можливої ексклюзивності CoD.

Вони вважають, що угода не призведе до суттєвого зниження конкуренції щодо консольних ігор у Великій Британії. Таких висновків організація дійшла під час консультації із зацікавленими сторонами, коли отримали значну кількість нових даних.

Найбільш суттєвою стала зміна позиції стосовно фінансового стимулу Microsoft робити ігри Activision, зокрема Call of Duty, ексклюзивом Xbox.

Хоча первинний аналіз показав, що така стратегія може бути прибутковою за більшості сценаріїв. Нові дані, які дають краще зрозуміти поведінку гравців стосовно придбання CoD, вказують на те, що стратегія монополії буде значно збитковішою за будь-який іниший сценарій.

Виходячи з цього, оновлений аналіз показує, що для Microsoft не буде комерційно вигідно робити CoD ексклюзивним для Xbox після угоди, натомість у Microsoft все ще буде стимул продовжувати робити гру доступною на PlayStation.

– йдеться у заяві CMA

І хоч Microsoft намагаються показати всім, що це злиття ніяк не вплине на конкурентність, підписуючи десятирічні угоди з такими компаніями, як: Nvidia GeForce Now, Boosteroid і Ubitus. CMA все ще висловлюють занепокоєння стосовно потенційного зниження рівня конкуренції хмарних ігрових сервісів.

Мартін Коулман, голова незалежної групи експертів, які проводять розслідування, сказав, що їм потрібно опрацювати “нові дані” разом із зацікавленими та третіми сторонами. Аби прийняти остаточне рішення.

Також Мартін додав, що це рішення не впливає на їх занепокоєння стосовно впливу угоди на ринок хмарних сервісів. Саме ж розслідування мають завершити до кінця квітня.

Нагадаю, що остаточне рішення все ще залишається за європейськими регуляторами, які відклали своє рішення до 22 травня.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Activision Blizzard оштрафували за лутбокси в Diablo

Diablo Immortal

Sony змінює фінансову стратегію з метою подальшого розширення

sony

Розбираємо актуальний стан Call of Duty: Warzone 2.0

Call of Duty: Warzone 2

Європейський регулятор схвалив угоду Microsoft та Activision Blizzard

ms activision

Консольні гравці в Rainbow Six Siege потерпають від навали користувачів ПК

Rainbow Six Siege

Філ Спенсер: “Ми не впоралися зі своєю роботою і за це я прошу вибачення!”

phil spencer

Microsoft запустили реферальну програму для Game Pass

referal program pc game pass

Антимонопольний комітет України дозволив угоду між Microsoft i Activision

Phil Spencer

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: