Будьте толерантними та ввічливими у Rainbow Six: Siege, а інакше — бан

Від сьогодні Ubisoft запускає на публічних серверах Rainbow Six: Siege нову систему, що покликана позбавити спільноту токсичних та нетолерантних гравців. Вона відслідковуватиме нетерпимість гравців до інших рас, національностей, віросповідань, сексуальних орієнтацій та культур і банитиме особливо незадоволених культурним розмаїттям у рандомі.

За словами розробників Rainbow Six: Siege, система вдало себе показала під час тестування, тому вони вирішили не тягнути з її впровадженням. Важливим нюансом є те, що система не банитиме користувачів автоматично, вона створюватиме на них заявки, які розглядатимуться працівниками Ubisoft. Гравець, що потрапить під дію бану, буде повідомлений про це, як і інші учасники матчу. Залежно від рівня його «токсичності», він отримає бан на 2 дні, тиждень, 15 днів або й довічно.

Чудова спроба очистити Rainbow Six: Siege від неприємних особистостей, яка з’явилася якраз перед початком третього сезону. Залишилося спостерігати за тим, наскільки ефективно вона працюватиме.

Читайте також

CD Projekt RED стала “найдорожчою” студією Європи

CD Projekt RED

Мобільний клон Rainbow Six Siege прибрали з крамниць після судового позову Ubisoft

Rainbow Six: Siege

Ubisoft подали до суду на Google та Apple

rainbow six siege

Безкоштовно подорожуйте світом у Assassin’s Creed

assassin's creed Odyssey

Єспер Кюд напише музику для Assassin’s Creed Valhalla

valhalla

Оголошено дату проведення онлайн-презентації Ubisoft

ubisoft

Assassin’s Creed Valhalla матиме DLC про Беовульфа

Microsoft визнали свої помилки стосовно минулого Inside Xbox