Будьте толерантними та ввічливими у Rainbow Six: Siege, а інакше — бан

Від сьогодні Ubisoft запускає на публічних серверах Rainbow Six: Siege нову систему, що покликана позбавити спільноту токсичних та нетолерантних гравців. Вона відслідковуватиме нетерпимість гравців до інших рас, національностей, віросповідань, сексуальних орієнтацій та культур і банитиме особливо незадоволених культурним розмаїттям у рандомі.

За словами розробників Rainbow Six: Siege, система вдало себе показала під час тестування, тому вони вирішили не тягнути з її впровадженням. Важливим нюансом є те, що система не банитиме користувачів автоматично, вона створюватиме на них заявки, які розглядатимуться працівниками Ubisoft. Гравець, що потрапить під дію бану, буде повідомлений про це, як і інші учасники матчу. Залежно від рівня його «токсичності», він отримає бан на 2 дні, тиждень, 15 днів або й довічно.

Чудова спроба очистити Rainbow Six: Siege від неприємних особистостей, яка з’явилася якраз перед початком третього сезону. Залишилося спостерігати за тим, наскільки ефективно вона працюватиме.

Читайте також

Межа досконалості. Огляд The Division 2

Tom Clancy's The Division 2

Assassin’s Сreed Unity безкоштовно в Uplay

Ubisoft прибрала Anno 1800 зі Steam

Стрім Trials Rising

Trials Rising

Огляд Trials Rising

Trials Rising

Огляд Far Cry New Dawn

Far Cry New Dawn

Масштабний мод оригінальної Watch Dogs, який робить світ гри живим

Watch Dogs

Бали у Ubisoft Club тепер не будуть вічними

Ubisoft

Популярне