Bungie оголосила про розірвання співпраці з Activision
У своєму твіттері студія Bungie оголосила що розірвала стосунки з видавцем Activision.
Також про це повідомив портал Kotaku, це рішення було оголошено на термінових зборах в середині компанії. Співробітники Bungie переконані, що це «хороші новини» як для франшизи, так і для студії.
Також в офіційній заяві на сайті розробника повідомляється, що процес поділу вже почався. Він буде поступовим, і в підсумку Bungie отримає в своє розпорядження видавничі права на Destiny.
Cподобалася стаття? Підтримай PlayUA
На платформі Donatello ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Donatello отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!









