Bungie побороли чітерів у Destiny 2

Сайт PerfectAim, який розповсюджує чіти для онлайн-ігор на ПК, більше не поширюватиме їх для Destiny 2. PerfectAim отримали вимогу від Bungie припинити та відмовитися від поширення нелегального програмного забезпечення для космічного шутера.

Набір для Destiny 2, який містив у собі огляд скрізь перешкоди, автоприцілювання, можливість телепорту та кілька інших чітів, яким можна було користуватися на ПК за щомісячну платню в 60 доларів тепер уже недоступний. Якщо ви зараз перейдете на сторінку Destiny 2 на сайті PerfectAim, вам лиш висвітить вікно з повідомленням, що цей продукт порушує ліцензійну угоду гри.

Bungie Inc. подали судовий позов, що наш продукт порушує ліцензійну угоду гри. Крім того, було висунуто вимогу припинити та відмовитися від продажу цього продукту. Ми не коментуватимемо, справедливі ці твердження чи ні, але вирішили дотриматися вимоги. Ми просимо вибачення за незручності, заподіяні нашим клієнтам.

пишуть PerfectAim

Bungie останнім часом немов підмінили, і компанія активно йде назустріч гравцям, прислухаючись до їхніх зауважень і побажань. Тепер-от дійшла черга до чітерів, які вже давно є бідою місцевого PvP. Зважаючи на те, що PerfectAim був чи не найрозповсюдженішим чітом у Destiny 2, то Вungie завдали шахраям відчутного удару. А до всього розробники ще й працюють над власним античітом, який має побачити світ до кінця зими.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Bungie пропонує вільний доступ до трьох аддонів Destiny 2 напередодні виходу The Final Shape

destiny 2

«Ультимативний ігросервіс»: Нові деталі перезапуску Marathon від Bungie

marathon

Керівництво Sony вважає придбання Bungie невдалою інвестицією

marathon

Українка Наталя Татарчук стала новою технічною директоркою Activision

p.ua.activision

Офіційно: Naughty Dog скасувала розробку The Last of Us Online

the last of us part ii 2 multiplayer factions san francisko 1

В Epic Games Store можна безкоштовно забрати Destiny 2: Legacy Collection

Destiny 2: Legacy Collection

Destiny 2: The Final Shape перенесли на червень 2024 року

p.ua.destiny 2 the final shape

[ОНОВЛЕНО] Sony звільняє працівників Bungie, шутер Marathon перенесено на 2025 рік

sony + bungie