Bungie побороли чітерів у Destiny 2

Сайт PerfectAim, який розповсюджує чіти для онлайн-ігор на ПК, більше не поширюватиме їх для Destiny 2. PerfectAim отримали вимогу від Bungie припинити та відмовитися від поширення нелегального програмного забезпечення для космічного шутера.

Набір для Destiny 2, який містив у собі огляд скрізь перешкоди, автоприцілювання, можливість телепорту та кілька інших чітів, яким можна було користуватися на ПК за щомісячну платню в 60 доларів тепер уже недоступний. Якщо ви зараз перейдете на сторінку Destiny 2 на сайті PerfectAim, вам лиш висвітить вікно з повідомленням, що цей продукт порушує ліцензійну угоду гри.

Bungie Inc. подали судовий позов, що наш продукт порушує ліцензійну угоду гри. Крім того, було висунуто вимогу припинити та відмовитися від продажу цього продукту. Ми не коментуватимемо, справедливі ці твердження чи ні, але вирішили дотриматися вимоги. Ми просимо вибачення за незручності, заподіяні нашим клієнтам.

пишуть PerfectAim

Bungie останнім часом немов підмінили, і компанія активно йде назустріч гравцям, прислухаючись до їхніх зауважень і побажань. Тепер-от дійшла черга до чітерів, які вже давно є бідою місцевого PvP. Зважаючи на те, що PerfectAim був чи не найрозповсюдженішим чітом у Destiny 2, то Вungie завдали шахраям відчутного удару. А до всього розробники ще й працюють над власним античітом, який має побачити світ до кінця зими.

Читайте також

Bungie вже 3 роки працює над новими іграми

Всесвітнє проходження нового рейду в Destiny 2 (18+)

Стрім Destiny 2: Beyond Light

Destiny 2

Destiny 2 запрацює в 120fps на консолях нового покоління… але тільки в PvP

Cтрім-проходження Prophecy (в соло і без смертей)

Rainbow Six Siege стане частиною Xbox Game Pass

Покращена версія Destiny 2 для PS5 і Xbox Series вийде у грудні

Destiny 2

5 причин зіграти в Destiny 2 до виходу Beyond Light

Destiny 2