Таємниця мертвого журналіста: нову частину шифру S.T.A.L.K.E.R. 2 уже розгадано

Два тижні працівники GSC Game World запустили мета-гру, пов’язану зі S.T.A.L.K.E.R. 2. Нам, як і багатьом іншим виданням стрімерам, надіслали пакунок зі загадковими картами, які були першою частиною великої головоломки. Власне, ось тут можете переглянути, як наш Антон шукав прихований номер телефону та необхідне кодове число. Чоловік на іншому боці прийняв інформацію і попросив чекати результатів… аж ось від нього прийшло інше повідомлення.

Коротше, я тільки повернувся. Очманіти, цифри підійшли! Це був код, до бункера на Янові. Всередині, правда, нічого цікавого не було, окрім древнього жмура. Костюм у нього допотопний, у таких тільки діди ходять. Але не в цьому суть. При ньому пропуск був. Офіційний, курва, СОПівський. Фото тобі я відправлю. Жмура, до речі, Вєніаміном звали, прикинь? Так, ну, більше в бункері нічого не було. Хтось явно зачистку влаштував перед тим як цього бідолаху законсервувати. Я поцікавлюся, може хтось зі сталкерів нашого Венька згадає. Блін, дичина якась! Так що ти того, не пропадай. А зараз приймай сигнал, може теж чого нариєш. Все, давай, щасти.

Далі йшло 80 секунд неприємного для вуха сигналу. Оскільки сталкер згадав “надсилання фото”, то спільнота без проблем зрозуміла, що з цього аудіофайлу слід було зробити спектрограму.
Звісно, #CпойлерівНеІснує, але просто з вихованості та поваги до наших читачів, застерігаємо, що

ПОПЕРЕДУ РОЗГАДКА!!!

Якщо вам важливо самостійно опрацювати новий шматок головоломки, не покладаючись на отримані результати інших, то

ТІКАЙТЕ!

АААААААААААААААААААА!!!
Все, попередили, тепер можна продовжувати.

Отож, спектрограма сигналу виглядала отак:

А потім гравці ще й знайшли сторінку “мертвого журналіста” у Facebook. Нехай вас не обманюють дати публікації дописів — їх було зроблено в грудні 2020 року. Втім, сам факт такої ретельності неабияк тішить, до того ж із дописів Вєніаміна можна зробити припущення стосовно того, що чекатиме нас у S.T.A.L.K.E.R. 2. Та й маленький референс у Бік Скіфа тут є. Власне, він і дає підставу вважати, що молодик насправді не помер, а є тим самим Скіфом, протагоністом гри. До тогож, зверніть уваги на назву профілю персонажа, точніше на цифри 815. Це може бути як і нова частинка коду, так і легкий референс у бік серіалу “Загублені”. Мовляв, усі вважають Вєніаміна мертвим, а він просто загублений у Зоні.

Коротше, поки так. Якщо буде якась нова інформація, ми її неодмінно повідомимо. Ну і так, зважаючи на інтенсивність різноманітної інформації стосовно S.T.A.L.K.E.R. 2 є сенс чекати гру наприкінці 2021 року. А якщо й ні, то влітку на Е3 ми гарантовано дізнаємося точну дату релізу гри.

Читайте також

Вийшов новий трейлер S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl

stalker 2

Скасовано російську озвучку для S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl!

S.T.A.L.K.E.R. 2

Історія української ігрової індустрії (RendarosUA)

УкрІндустрія

Розробники S.T.A.L.K.E.R. 2 переїдуть до Чехії

S.T.A.L.K.E.R. 2, STALKER 2

S.T.A.L.K.E.R. 2 не продаватиметься в Росії. Та є нюанс…

GSC Game World змінили підзаголовок S.T.A.L.K.E.R. 2

stalker 2

Філ рятує Blizzard, клопоти зі S.T.A.L.K.E.R. 2, Sony хоче свою Destiny, всі проти NFT… [Подкаст]

Філ рятує Blizzard, клопоти зі S.T.A.L.K.E.R. 2, Sony хоче свою Destiny, всі проти NFT... [Подкаст]

Вечірній Джин: Call of Duty Game Pass, PS5 по талонах, S.T.A.L.K.E.R. 2 в 2023

Вечірній Джин: Call of Duty Game Pass, PS5 по талонах, S.T.A.L.K.E.R. 2 в 2023

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: