“Бути Джеймсом Бондом”: Деніел Крейґ розкаже як воно

Якщо ви вже не можете дочекатися жовтня і перенесеного через пандемію вже чотири рази нового фільму про Джеймса Бонда “007: Не час помирати” (No Time to Die), то очікування допоможе трішки підсолодити ще один повний метр цієї тематики. Документальний, але від того не менш цікавий. “Бути Джеймсом Бондом” (Being James Bond), трейлер якого вийшов сьогодні, розкаже про важкий шлях Деніла Крейґа від повного скепсису фанів франшизи до статусу одного з кращих Джеймсів Бондів. Для цього актору довелося змінитися фізично й ментально, подолавши не лише моральний тягар чергового носія легендарної ролі, а й кошмарну кількість травм на знімальних майданчиках фільмів про Бонда за його участі.

Поява документального фільму, що він вийде на стрімінґовому сервісі Apple+ 7 вересня, схоже остаточно підтверджує — “Не час помирати” буде лебединою піснею Крейґа в якості агента 007. Втім, для цього стрічці хоча б потрібно нарешті вийти — реліз переносили з квітня 2020 року на листопад, а потім знову на квітень (вже цьогорічний) і, врешті решт, жовтень. Існує навіть думка, що найближчим часом фільм навіть трішки перезняли, бо за два роки у ньому встиг застаріти традиційно фінансово важливий для Бондіани product placement. Якщо такі перезйомки навіть і відбулися, наразі вони не вплинули на дату виходу фільма, яка закріплена за 8 жовтня 2021 року.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Чутки: Аарон Тейлор-Джонсон може стати наступним Джеймсом Бондом

aaron taylor johnson bullet train uk screening gettyimages 1409933596 h 2022

Життя важке, але куди без нього. Огляд фільму «007: Не час помирати»

007: Не час помирати

Автомобіль Джеймса Бонда з’явиться у Rocket League вже сьогодні

Rocket League

Ubisoft видалили з Far Cry 5 рімейк рівнів GoldenEye 007

GoldenEye 007

Amazon має наміри придбати Metro-Goldwyn-Mayer

Metro-Goldwyn-Mayer змінили логотип студії

Гра про Джеймса Бонда від авторів Hitman не буде «тупим шутером»

Project 007

Екранізацію Uncharted та ряд інших фільмів перенесли

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: