«Битви ґеймерів»: глядачі вирішують долю учасників та виграють

Підрозділ Kingston з виробництва високопродуктивної техніки HyperX запустив у грудні 2016 року проект «Битви ґеймерів», у рамках якого зірки кіберспорту, відомі стрімери, блоґери та інші знакові персони ігрової спільноти України та всього колишнього СРСР борються за ексклюзивний контракт із HyperX.

Під час першого етапу «Битви ґеймерів» десять учасників виконували тематичні завдання в будинку за містом. Але тепер доля зірок YouTube залежить виключно від вас. Кожен глядач може допомогти кумирові, зареєструвавшись на офіційному сайті проекту та взявши участь у голосуванні, що триватиме до 7 лютого.

До кінця голосування ви можете отримати подарунки від HyperX, якщо виконаєте всі завдання для глядачів. Головний приз — ігровий ПК, що складається з материнської плати ASUS Maximus Ⅷ Extreme, ОЗП HyperX Predator обʼємом 32 ГБ, відеокарти ASUS GeForce GTX 1080 STRIX, твердого диска WD Blue обʼємом 2 ТБ, SSD-накопичувача HyperX SAVAGE обʼємом 480 ГБ, гарнітури HyperX Cloud Stinger, клавіатури HyperX Alloy FPS і килимка для миші HyperX FURY. Крім того, HyperX розіграє пʼять гарнітур HyperX Cloud Stinger, пʼять клавіатур HyperX Alloy FPS та три ножі, якими ви зможете проштрикувати ворогів у Counter-Strike: Global Offensive.

«Битви ґеймерів» — це реаліті-шоу про ґеймерів від HyperX. У проекті взяли участь Семен Кременюк (KEDDR.Com), Макс Шелест (YouTube-канал F.UA), професійний коментатор Арсеній Триноженко, близнючки Алеся та Ксенія Колодій, Владислава Захлебіна, Артем Танкович, Владислав Ісаєнко та інші.

Читайте також

HyperX показала ґеймерські новинки на CES 2019

HyperX

HyperX представила інноваційну ґеймерську гарнітуру Cloud Orbit

HyperX Cloud Orbit

Zona51 нарешті у Львові

Шалені знижки у Зона51

Зона51

HyperX та Allied Sports анонсували відкриття HyperX Esports Arena Las Vegas

HyperX Esports Arena Las Vegas

Трощені клавіатури, щасливі обличчя та інші наслідки WEGAME 4.0

HyperX переніс старт продажів ігрової миші Pulsefire Surge в Україні

HyperX Pulsefire Surge

Придбайте нову клавіатуру HyperX під час WEGAME 4.0 зі знижкою 50%

WEGAME 4.0

Популярне