«Битви ґеймерів»: перше реаліті-шоу від HyperX

Команда HyperX оголосила запускання масштабного проекту «Битви ґеймерів», першого реаліті-шоу для ґеймерів і про ґеймерів.

За головний приз — ексклюзивний контракт із HyperX — боротимуться зірки кіберспорту, відомі стрімери, блоґери та інші знакові персони ігрової спільноти України та всього колишнього СРСР. Наприклад, глядачі зможуть побачити Семена Кременюка (KEDDR.Com), Макса Шелеста (YouTube-канал F.UA), професійного коментатора Арсенія Триноженко, близнючок Алесю та Ксенію Колодій, Владиславу Захлебіну, Артема TANKO Танковича, Олександра Teranit Маюрі, Владислава Ісаєнка та інших.

Ключова особливість проекту полягає в можливості брати участь у розвитку шоу: ви зможете придумувати покарання для учасників проекту, які проявили себе гірше за всіх протягом дня. На авторів найоригінальніших покарань чекають гарнітури Stinger.

Перший етап «Битви ґеймерів» стартує 9 грудня. Цього дня десять учасників зберуться на тиждень в будинку за містом. Стежити за їхнім життям можна буде через HyperXBattle.Com та їхні особисті сторінки у соцмережах.

Кожен ранок до 15 грудня ведучі оголошуватимуть тему та основні завдання дня, представляти нового запрошеного тренера, який розділить учасників по командах, підготує до нових випробувань та відправить у бій. Наприкінці дня на невдах чекає покарання, придумане глядачами.

16 грудня розпочнеться другий етап реаліті-шоу: глядачі голосуватимуть за своїх улюбленців аж до лютого 2017 року. Окрім цього, другий етап відзначиться інтерактивним квестом, переможці якого отримають потужний ПК.

Читайте також

Другий сезон HyperX «Битви ґеймерів» розпочато

HyperX «Битви ґеймерів»

HyperX “Битви ґеймерів” повертається на ваші екрани

HyperX “Битви ґеймерів”

Звіт з HyperX Dynamo Battle

HyperX Dynamo Battle: футболісти проти ґеймерів

HyperX запускає власне талант-шоу

WeGame 3.0 у фактах та фото

У Києві поборються найкращі у світі гравці CS:GO

HyperX став спонсором кібертурніру WEGAME VaultCup

Популярне