web analytics

Call of Duty: Black Ops 6 переосмислить керування героєм та не працюватиме без інтернету

Одразу після завершення виставки Xbox Games Showcase, підсумки якої ми зібрали для вас в одному місці, на сцену вийшов Call of Duty: Black Ops 6 Direct.

Як уже розповідали, Call of Duty: Black Ops 6 буде побудована на основі реальних подій, які відбувалися під час війни у Перській затоці. Створюючи кампанію, творці постійно тримали в голові мету зробити її різноманітною. Щоб окремі місії не зливалися в одноманітний потік і у гравців був памʼятний ігровий досвід. Локації по всьому світу, різноманітні місії та способи їх проходження, а також вороги, що стають союзниками й навпаки.

Нова частина серій додасть у ігроладну формулу Omnimovement system. Це механіка, що дозволить гравцям рухатися так, як ті того забажають. Тепер гравці зможуть стріляти за спину прямо в стрибку, крутитися сяк і так в положені лежачи, а також контролювати положення тіла під час пірнання.

Рухайтеся, як персонажі бойовиків.

У такий спосіб Treyarch хочуть дати гравцям змогу обирати, наскільки ті хочуть бути залучені у процес. Крім того, у налаштуваннях ви зможете знайти експериментальні функції, що повинні зменшити до мінімуму кількість натиснутих кнопок під час пересування. Наприклад, гра автоматично визначатиме необхідність залізти на виступ в який ви біжите.

Велику кількість часу студія приділила роботі над графічною складовою. Важко сказати точно, скільки вони займалися скануванням одягу, зброї та навіть реальних людей, для того щоби гра мала максимально реалістичний вигляд.

Спеціальні прийоми, стрільба по збільшеній кількості зон для завдання шкоди (раніше їх було чотири, а тепер 8) — все це впливає на те, як падатиме чи відлітатиме моделька противника.

Саме через це Black Ops 6 потребуватиме постійного з’єднання з інтернетом. Навіть під час проходження кампанії. Механіка часткового використання хмарного стрімінгу має допомогти розвантажити вашу систему та залишити якість картинки на найвищому рівні. Втім, інсталяція гри навіть з врахуванням цього цілиться у 310 ГБ дискового обʼєму.

Що стосується змагального режиму, то тут також багато всього: повернення системи престижу та клуб «майстрів престижу», де на вас чекатимуть буквально сотні випробовувань та нагород. І це я ще не говорив про абсолютно нові мапи, яких буде 16. Ну і, звісно ж, режим «Зомбі», який також отримає оновлення механік та кілька нових мап.

Також у Treyarch розповіли, що 28 серпня можна буде подивитися за тим, як стрімери випробують на собі всі нові можливості Call of Duty: Black Ops 6. Це для того, аби ви були готові увірватися у відкрите бета-тестування, що має пройти цієї осені.

Розробники зізналися, що це далеко не всі інновації, якими вони хотіли б з нами поділитися. Тому, до виходу гри 25 жовтня, нас чекатимуть нові деталі. Про які ми вам обов’язково розповімо!

P.S. Варто нагадати, що за попереднє замовлення, можна отримати ранній доступ до гри та деякі внутрішньоігрові бонуси.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Call of Duty: Black Ops 6 не займатиме 310 ГБ

p.ua.call of duty black ops 6

S.T.A.L.K.E.R. 2, Doom The Dark Ages та Gears of War. Підсумки Xbox Games Showcase 2024

p.ua.xbox games showcase 2024

У XDefiant зіграло майже 8 мільйонів гравців за перший тиждень

p.ua.xdefiant

Call of Duty: Black Ops 6 буде відразу доступна в Game Pass

call of duty black ops 6 officially announced

Чому покоління PlayStation 5 і Xbox Series виявилося непотрібним?

ps5 xbox series

В XDefiant зіграло 3 мільйони гравців за перші 48 годин

xdefiant

Четвертий сезон у Call of Duty: Modern Warfare 3 стартує наступного тижня

p.ua.cod mv3 s4

Відбувся реліз шутера XDefiant від Ubisoft з українською локалізацією

xdefiant