Call of Duty: Modern Warfare II тепер має аж три дати релізу!

Зазвичай ігри серії Call of Duty починали захоплення ігрового простору в один конкретний день, але цьогоріч Activision вирішила піти іншим шляхом і розвести всі ключові компоненти Call of Duty: Modern Warfare II по різних датах.

На папері гра, як і раніше, має вийти 28 жовтня. Однак вперше за всю історію серії Activision дозволить абсолютно всім передзамовникам Call of Duty: Modern Warfare II зіграти в самітну кампанію аж на тиждень раніше, 20 жовтня.

Подібний крок є новим не лише для видавця, а й для всієї індустрії. Раніше бувало, що дочасний доступ до гри за 3-7 днів до офіційного релізу можна було отримати (якщо не рахувати преміумної підписки EA Play) тільки за передзамовлення супер-мега-делюкс видання, яке коштувало щонайменше на 20% дорожче за стандартну версію гри. А от Activision зробила таке без жодних доплат для всіх передзамовників звичайної версії.

А ще ж не забуваймо, що за передзамовлення Call of Duty: Modern Warfare II дають доступ до бета-тесту десь у вересні та скіни на оперативника й зброю у CoD Vanguard i Warzone.

Власне, раз уже зайшла мова про Warzone. Попри формальну його незалежність, ми ж пам’ятаємо, звідки там ноги ростуть. От і Warzone II так само зроблено на базі Call of Duty: Modern Warfare II, яку розробники за кожної нагоди називають технологічним проривом для серії. Наразі офіційно дату релізу Warzone II ще не повідомляли, але згідно нещодавнього витоку документів Activision, це має статися 16 листопада.

Схоже, Activision не хоче повторення з Vanguard, яка після релізу пробула на слуху вкрай недовго, ставши найменш продаваною Call of Duty за останні роки. Тому тепер подивимося, чи зможе Modern Warfare II, розбита на три частини, втримати стабільно високий рівень ажіотажу довше за попередницю.

Читайте також

TikTok мокріє через Ґоуста з Call of Duty: Modern Warfare 2

Call of Duty: Modern Warfare II

Щорічна доза. Огляд кампанії Call of Duty: Modern Warfare II (2022)

Call of Duty: Modern Warfare II

Розробники Call of Duty бажають створити окрему гру про Ґоуста

Call of Duty: Modern Warfare II

Чутки: У Call of Duty: Modern Warfare II зʼявляться Мессі та Неймар

call of duty modern warfare ii

Activision анонсує нового Креша на The Game Awards 2022

crash bandicoot

Call of Duty: Modern Warfare 2 матиме режим від третьої особи

Call of Duty Modern Warfare 2 (2009)

Ретрострім Call of Duty: Modern Warfare 3

Call of Duty: Modern Warfare 3

Пʼятничні побігеньки — Стрім Call of Duty Warzone

Warzone

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: