Call of Duty: Modern Warfare II тепер має аж три дати релізу!

Зазвичай ігри серії Call of Duty починали захоплення ігрового простору в один конкретний день, але цьогоріч Activision вирішила піти іншим шляхом і розвести всі ключові компоненти Call of Duty: Modern Warfare II по різних датах.

На папері гра, як і раніше, має вийти 28 жовтня. Однак вперше за всю історію серії Activision дозволить абсолютно всім передзамовникам Call of Duty: Modern Warfare II зіграти в самітну кампанію аж на тиждень раніше, 20 жовтня.

Подібний крок є новим не лише для видавця, а й для всієї індустрії. Раніше бувало, що дочасний доступ до гри за 3-7 днів до офіційного релізу можна було отримати (якщо не рахувати преміумної підписки EA Play) тільки за передзамовлення супер-мега-делюкс видання, яке коштувало щонайменше на 20% дорожче за стандартну версію гри. А от Activision зробила таке без жодних доплат для всіх передзамовників звичайної версії.

А ще ж не забуваймо, що за передзамовлення Call of Duty: Modern Warfare II дають доступ до бета-тесту десь у вересні та скіни на оперативника й зброю у CoD Vanguard i Warzone.

Власне, раз уже зайшла мова про Warzone. Попри формальну його незалежність, ми ж пам’ятаємо, звідки там ноги ростуть. От і Warzone II так само зроблено на базі Call of Duty: Modern Warfare II, яку розробники за кожної нагоди називають технологічним проривом для серії. Наразі офіційно дату релізу Warzone II ще не повідомляли, але згідно нещодавнього витоку документів Activision, це має статися 16 листопада.

Схоже, Activision не хоче повторення з Vanguard, яка після релізу пробула на слуху вкрай недовго, ставши найменш продаваною Call of Duty за останні роки. Тому тепер подивимося, чи зможе Modern Warfare II, розбита на три частини, втримати стабільно високий рівень ажіотажу довше за попередницю.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Розбираємо актуальний стан Call of Duty: Warzone 2.0

Call of Duty: Warzone 2

Європейський регулятор схвалив угоду Microsoft та Activision Blizzard

ms activision

Антимонопольний комітет України дозволив угоду між Microsoft i Activision

Phil Spencer

Велика Британія заблокувала угоду між Microsoft i Activision Blizzard

ms activision

У Diablo 4 не вийде грати вічно — гра має надскладного “фінального” боса

diablo iv

Diablo 4 йде на золото після змін за підсумками відкритого тестування

diablo 4

Японці за! Microsoft стали ще ближче до мети

ms activision

Британці вважають, що ексклюзивний CoD не вигідний Microsoft

cod

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: