web analytics

Call of Duty: Modern Warfare II тепер має аж три дати релізу!

Зазвичай ігри серії Call of Duty починали захоплення ігрового простору в один конкретний день, але цьогоріч Activision вирішила піти іншим шляхом і розвести всі ключові компоненти Call of Duty: Modern Warfare II по різних датах.

На папері гра, як і раніше, має вийти 28 жовтня. Однак вперше за всю історію серії Activision дозволить абсолютно всім передзамовникам Call of Duty: Modern Warfare II зіграти в самітну кампанію аж на тиждень раніше, 20 жовтня.

Подібний крок є новим не лише для видавця, а й для всієї індустрії. Раніше бувало, що дочасний доступ до гри за 3-7 днів до офіційного релізу можна було отримати (якщо не рахувати преміумної підписки EA Play) тільки за передзамовлення супер-мега-делюкс видання, яке коштувало щонайменше на 20% дорожче за стандартну версію гри. А от Activision зробила таке без жодних доплат для всіх передзамовників звичайної версії.

А ще ж не забуваймо, що за передзамовлення Call of Duty: Modern Warfare II дають доступ до бета-тесту десь у вересні та скіни на оперативника й зброю у CoD Vanguard i Warzone.

Власне, раз уже зайшла мова про Warzone. Попри формальну його незалежність, ми ж пам’ятаємо, звідки там ноги ростуть. От і Warzone II так само зроблено на базі Call of Duty: Modern Warfare II, яку розробники за кожної нагоди називають технологічним проривом для серії. Наразі офіційно дату релізу Warzone II ще не повідомляли, але згідно нещодавнього витоку документів Activision, це має статися 16 листопада.

Схоже, Activision не хоче повторення з Vanguard, яка після релізу пробула на слуху вкрай недовго, ставши найменш продаваною Call of Duty за останні роки. Тому тепер подивимося, чи зможе Modern Warfare II, розбита на три частини, втримати стабільно високий рівень ажіотажу довше за попередницю.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Ігри Xbox Game Studios були найпопулярнішими на PlayStation у травні

Phil Spencer

Call of Duty: Black Ops 6 не займатиме 310 ГБ

p.ua.call of duty black ops 6

Call of Duty: Black Ops 6 переосмислить керування героєм та не працюватиме без інтернету

p.ua.call of duty black ops 6

Call of Duty: Black Ops 6 буде відразу доступна в Game Pass

call of duty black ops 6 officially announced

Чому покоління PlayStation 5 і Xbox Series виявилося непотрібним?

ps5 xbox series

Четвертий сезон у Call of Duty: Modern Warfare 3 стартує наступного тижня

p.ua.cod mv3 s4

Activision відкриває нову студію у Варшаві

p.ua.activision 1

Керівник Electronic Arts задоволений новою Battlefield

battlefield