Call of Duty випускатимуть за рецептом Тодда Говарда

Ігри серії Call of Duty зазвичай анонсують навесні, впродовж літа обсипають новими трейлерами, а ближче до осені починаються перші тестування. Таке Activision провертала з року в рік, але у 2020 звичну схему було зламано — Call of Duty: Black Ops – Cold War було анонсовано менш ніш за три місяці до релізу. Такий крок виявився напрочуд вдалим і Cold War стала найпродаванішою грою 2020 року (що є вже досить звичним явищем для Call of Duty) та однією з найуспішніших частин серії взагалі. Тому менеджери Activision тепер відкрито оголосили про зміну маркетингового курсу серії та перехід до пізніших анонсів. Мовляв, тепер у них є Warzone, яка дозволяє заповнювати вакуум між релізами, тому щоби не перенасичувати гравців відразу кількома Call of Duty в інфопросторі, доречніше буде сильніше розмежовувати “повноцінні” частини серії.

Одним словом, анонс нової “колоди” знову варто чекати десь у серпні, або й навіть у вересні. Раніше навряд, бо Activision планує пропустити цьогорічну виставку Е3.

Приємно, що все більше розробників іде шляхом, до якого сонцесяйний Тодд Говард закликав ще у 2015. Нагадуємо, тоді стався анонс Fallout 4, і на відміну від практично всіх ААА-ігор тих часів, між анонсом та релізом гри пройшло всього 4 місяці. За цей час розробники регулярно підкидали суттєві подробиці прийдешньої гри, не втомлюючи надмірним очікуванням, а сама Fallout 4 стала найпродаванішою грою в історії Bethesda (так, TES V: Skyrim з усіма своїми портами й перевиданнями все одно займає друге місце).

З того часу Тодд Говард всіляко виступав за те, що між анонсом та релізом гри повинно пройти не більше 4-5 місяців. Мовляв, саме за таких умов гравці не втомляться від надмірного очікування й не втратять свого початкового зацікавлення, а розробникам це дозволить зробити якісну й насичену рекламну кампанію гри, постійно розповідаючи щось нове.  Втім, можливий шлях — фактичний анонс може статися коли-завгодно, але тоді слід зробити кілька років повної тиші, а просувати гру все одно слід буде за тих же 4-5 місяців до релізу. Власне, самому Говарду так довелося зробити зі Starfield і TES VI, як би він сам не опирався цим вимушеним анонсам. Однак Говард тоді відразу попередив усіх, що ці ігри не вийдуть найближчим часом і гравцям слід готуватися до років затишшя. А от коли настане слушний час, то ігротворець вдасться до свого улюбленого методу — бо як уже запевняло одразу кілька інсайдерів, Starfield отримає повноцінну презентацію на червневій Е3, а реліз гри відбудеться наприкінці року. Все, як і заповідав Тодд.

Читайте також

Серії Crash Bandicoot виповнилося 25 років

Crash Bandicoot

[ОНОВЛЕНО] Call of Duty: Vanguard (так, знову про ДСВ) покажуть за тиждень. Реліз — у листопаді

До Warzone завітала героїня нової частини Call of Duty

Vanguard

Activision готує рімейк Tony Hawk’s Pro Skater 3?

Tony Hawk's Pro Skater 1+2

Новим адміндиректором Activision став колишній посіпака Трампа

Цьогорічна Call Of Duty повернеться до часів Другої світової війни

Call of Duty: WWII

Для CoD: Black Ops Cold War готують гору нового контенту

CoD: Black Ops Cold War

Саудівська Аравія вклала 3 млрд $ в EA, Take-Two й Activision

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: