CAPCOM можуть створити ще один ремейк Resident Evil

Після недавнього показу Resident Evil, у мережі з’явилися нові інтерв’ю з продюсером ремейку RE4 Йошіакі Хірабаяші. Портал Noisy Pixels запитав у нього, чи є в планах CАРСОМ створення ремейку Resident Evil: Code Veronica.

Хірабаяші пояснив, що зараз команда розробників у повному складі працює над Resident Evil 4 і стабільного плану на майбутнє в студії немає, але якщо випаде така можливість, то Capcom дозволять розробку чергового переосмислення класичної RE.

Resident Evil: Code Veronica — перша гра в серії, створена у повному 3D, яка вийшла у 2000 році. Події гри присвячені пошукам Клер Редфілд свого брата Кріса, під час яких героїня дізнається чимало таємниць корпорації Umbrella й отримає шанс поквитатися за всі жахи, які вона пережила у Ракун-Сіті.

Це також була перша гра в серії, реліз якої відбувся не на консолі від Sony. На початку нового століття гра вийшла ексклюзивно для SEGA Dreamcast, і тільки через рік добралась до PS2.

Ось як творець серії Resident Evil Шінджі Мікамі прокоментував вихід Code Veronica:

Це була вражаюча гра, але її назвали спін-оффом через «політичні домовленості між Capcom та SEGA». Особисто я, хотів би, щоб у гри була цифра у назві.

Востаннє актуалізована цієї гри виходила в 2011 році — ремастер Resident Evil: Code Veronica X на PS3 і Xbox 360. Потім, щоправда, цифрові версії ремастеру стали продавати у крамницях Xbox i PlayStation, тож гра фактично є доступною на чинному й попередньому поколіннях цих консолей. Утім, на тлі шаленого успіху ремейку Resident Evil 2 (наш огляд), у 2021 році фанати почали створення власного ремейку гри на Unity. Що ж, тепер цікаво поглянути, хто зрештою впорається швидше — ентузіасти чи САРСОМ?

Автор: Олексій Куликівський

Читайте також

Джон Карпентер — ідеальний режисер для кіноверсії Dead Space (але це навряд чи станеться)

dead space carpenter1

Ремейк якої гри вам хочеться побачити найбільше?

Resident Evil

Встигніть отримати Daymare: 1998 безкоштовно на GOG!

Чутки: Продовження Alien: Isolation уже розробляють

alien isolation

Без жодних надій — Стрім Resident Evil Re:Verse

Resident Evil Re:Verse

CDPR анонсували ремейк першого “Відьмака” на Unreal Engine 5

witcher remake

Resident Evil 4 Vs. Silent Hill 2: Якого ремейку ви очікуєте більше?

Resident Evil 4 - All Beta Footage

EA натякнули на розробку ремейку Dead Space 2

Dead Space

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: