Capcom поділилися планом розвитку Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin

Реліз Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin на ПК та Nintendo Switch відбудеться 9 липня. Напередодні виходу гри, Capcom розповіли про стратегію розвитку, майбутні доповнення та оновлення.

За тиждень після релізу гра отримає своє перше оновлення, яке добавить схожого на собаку монстра Паламата з Monster Hunter Ride як питомця, якого можна осідлати. Пізніше, 5 серпня вийде нове оновлення, яке додасть монстрів Hellblade Glavenus та Boltreaver Astalos, а також новий мультиплеєрний квест, у якому гравці зустрінуться з Elder Dragon Kulve Taroth. Матеріали, отримані з цього монстра можна буде використовувати для створення нових потужних речей.

Пізніше у грі, десь на початку вересня у гру добавлять третє, а під кінець й четверте оновлення, які додадуть монстрів Soulseer Mizutsune, Elderfrost Gammoth та Oroshi Kirin у 3, і Dreadking Rathalos й Molten Tigrex у 4, а також поверне у гру Kulve Taroth у новому неймовірно важкому ко-оп івенті.

Останнє на зараз оновлення заплановане на жовтень. Воно додасть у гру Silver Rathalos та Gold Rathian, а також новий ко-оп квест, у якому з’явиться поки що невідомий монстер. Новий неймовірно квест високої складності неохідно буде проходити для того, аби створювати нове спорядження “неймовірної потужності”.

Читайте також

Capcom планує зробити ПК своєю основною платформою

Resident Evil 4 VR вийде наступного місяця

Resident Evil 4 VR

Серії Devil May Cry виповнилося 20 років

Devil May Cry 5

Monster Hunter Stories 2 продалася накладом у мільйон копій

Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin

Denuvo тепер майже не впливає на FPS у Resident Evil Village

Resident Evil Village

Resident Evil Re:Verse перенесли на 2022 рік

resident evil

Таки не міф: без Denuvo Resident Evil Village працює в 4 рази краще

Monster Hunter Stories 2, F1 2021, Cris Tales — Порадник ґеймера: Липень 2021

Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: