web analytics

Capcom повертає діснеївську класику до життя

За 20$ власники ПК та консолей нового покоління можуть повернутися у 90-ті. Таку можливість надає всім охочим Capcom, яка пропонує за вищеназвану суму придбати шість ігор за мотивами діснеївських мультфільмів, зокрема: Chip ‘n Dale Rescue Rangers, Chip ‘n Dale Rescue Rangers 2, Darkwing Duck, DuckTales, DuckTales 2 та TaleSpin. The Disney Afternoon Collection містить не лише ігри, а й так званий “Музей”, де ви зможете переглянути безліч матеріалів про створення забавок, та нові режими.

Цікавим фактом є те, що один із розробників (Френк Сіфалді), які займалися портуванням ігор, зізнався, як колись “піратив” їх. Втім, Френк не приховує свого захоплення від того, що він є частиною команди, котра зараз зуміла оновити класику. За його словами, все вдалося на славу, тому шанувальники цих стареньких аркад будуть у захваті від кінцевого результату.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

У якому порядку краще грати в Kingdom Hearts?

Kingdom Hearts

Серія Kingdom Hearts нарешті з’явиться в Steam

kingdom hearts

СAPCOM справді розробляє (вже другий) ремейк Resident Evil 1

resident evil 1

Спінофф серіалу «ВандаВіжн» отримав дату виходу

aaa

Завдяки Dragon’s Dogma 2 Capcom заробила майже 1 млрд доларів за рік

capcom games

Чутки: Resident Evil Revelations 3 вийде раніше за RE9 і ремейк Code Veronica

resident evil

Шінджі Мікамі, творець Resident Evil, більше не хоче розробляти горори

mikami

Успіх Dragon’s Dogma 2 здивував Capcom

dragon’s dogma 2