Castlevania Advance Collection змусить вас пустити сльозу ностальгії

Напевно, не слід сперечатися стосовно культовості ігор серії Castlevania. Адже раніше вона не просто захопила серця багатьох гравців, але й на пару з Metroid створила новий жанр в індутрії — Метроїдванія.

Минулого місяця Konami вирішили порадувати старих фанатів та випустити Castlevania Advance Collection (наш огляд) — збірку перевидань культових частин франшизи, що виходили на початку 2000-х для GameBoy Advance. А саме: Castlevania: Circle of the Moon, Castlevania: Harmony of Dissonance, Castlevania: Aria of Sorrow. Також до комплекту включили Castlevania: Dracula X, що побачила світ у 1995 році на SNES.

Не обійшлося у Castlevania Advance Collection і без нововведень. У збірці можна буде переглянути галерею різних концепт-артів, які до цього ніде не публікувалися. Додано енциклопедію, де зібрано багато корисної інформації. А перед запуском однієї з ігор ви зможете обрати її регіональну версію: японську, американську чи європейську. Кожна з них має свої особливості. І ще тут є плеєр зі всіма саундтреками.

Ґеймплейні зміни теж присутні. Ігротворці додали систему швидких збережень та завантажень. Можливість запису та перегляду своїх забігів. А ще систему перемотування, яка дозволить повернутися на кілька секунд назад, щоб отримати другий шанс.

Коштує цей квиток у минуле 300₴.

Читайте також

Футбольна асоціація FIFA проти монополії в іграх

FIFA

Стрім Castlevania Advance Collection

Castlevania Advance Collection

Запас під поїздки. Огляд Castlevania Advance Collection

Castlevania Advance Collection

Опубліковано системні вимоги eFootball 2022 — колишньої PES

eFootball 2022

Konami воскресять Castlevania: Grimoire of Souls для Apple Arcade

PES стане безкоштовною і змінить назву на eFootball

eFootball

Pro Evolution Soccer 2022 буде безкоштовною. Ну, майже…

Нову Silent Hill розробляють творці The Medium та Observer

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: