CD Projekt RED повернеться до Відьмака після релізу Cyberpunk 2077

Глава CD Projekt Group Адам Кічинський дав інтерв’ю польському підрозділу Eurogamer. З нього стало відомо, що студія CD Projekt RED вже думає над наступною грою, якою буде займатися після Cyberpunk 2077.

Але для початку розробникам потрібно закінчити з Cyberpunk 2077, який з кожним днем ​​”виглядає все краще і краще”. Реліз гри заплановано на вересень 2020 року, ніяких переносів не планується. Втім, коронавірус може трохи змінити плани, але поки це важко спрогнозувати.

Ігрові видання отримають ключі на гру “за тижні” до її виходу, щоб спокійно встигнути все пройти. Попередні замовлення Cyberpunk 2077 вже вище, ніж у The Witcher 3: Wild Hunt за аналогічний період часу.

Після релізу гри розробники розділяться на три команди. Перша буде розробляти сюжетні доповнення для Cyberpunk 2077, друга — онлайновий режим для неї (вихід планується у 2022 році). А ось третя займеться новою великою RPG, по якій вже є “чітка ідея”. На її розробку піде 4 роки.

Прямо ніхто не називав назву майбутньої гри, але зі слів Кічинського випливає, що мова йде про нову частину Відьмака. “Цифри 4 в назві у неї не буде” — представники студії заявляли ще давно, як і про те, що історія Геральта повністю завершена. Адам уточнив, що після Cyberpunk 2077 студія хоче зосередитися на “двох своїх франшизах”.

Нова гра CD Projekt RED вже майже готова і зараз відправилася в рейтингові агенства.

Читайте також

Баґи у Cyberpunk 2077 затримаються надовше

Cyberpunk 2077

Як би виглядав The Witcher 3 на першій PlayStation?

Вкрадений «Відьмак» і козацьке фехтування в Steam — #PlayNews

Hellish Quart

За мотивами “Відьмака” створять нову настільну гру

The Witcher

У GOG триває розпродаж. Cyberpunk 2077 отримала першу знижку

Cyberpunk 2077

Нова біда зі Cyberpunk 2077, криза Diablo, українська ігрова термінологія — Підсумки січня

Ігрочайники

Хакери зламали сервери CD PROJEKT RED

Cyberpunk 2077 більше не загрожує вашій безпеці

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: