CD Projekt RED повернеться до Відьмака після релізу Cyberpunk 2077

Глава CD Projekt Group Адам Кічинський дав інтерв’ю польському підрозділу Eurogamer. З нього стало відомо, що студія CD Projekt RED вже думає над наступною грою, якою буде займатися після Cyberpunk 2077.

Але для початку розробникам потрібно закінчити з Cyberpunk 2077, який з кожним днем ​​”виглядає все краще і краще”. Реліз гри заплановано на вересень 2020 року, ніяких переносів не планується. Втім, коронавірус може трохи змінити плани, але поки це важко спрогнозувати.

Ігрові видання отримають ключі на гру “за тижні” до її виходу, щоб спокійно встигнути все пройти. Попередні замовлення Cyberpunk 2077 вже вище, ніж у The Witcher 3: Wild Hunt за аналогічний період часу.

Після релізу гри розробники розділяться на три команди. Перша буде розробляти сюжетні доповнення для Cyberpunk 2077, друга — онлайновий режим для неї (вихід планується у 2022 році). А ось третя займеться новою великою RPG, по якій вже є “чітка ідея”. На її розробку піде 4 роки.

Прямо ніхто не називав назву майбутньої гри, але зі слів Кічинського випливає, що мова йде про нову частину Відьмака. “Цифри 4 в назві у неї не буде” — представники студії заявляли ще давно, як і про те, що історія Геральта повністю завершена. Адам уточнив, що після Cyberpunk 2077 студія хоче зосередитися на “двох своїх франшизах”.

Нова гра CD Projekt RED вже майже готова і зараз відправилася в рейтингові агенства.

Читайте також

У новому розширенні для Gwent до гри завітає Пан Люстерко

Презентацію Cyberpunk 2077 перенесено

cyberpunk 2077

CD Projekt RED стала “найдорожчою” студією Європи

CD Projekt RED

The Witcher 3 святкує свою п’яту річницю

The Witcher 3

Картковий Відьмак з’явився у Steam

Gwent: The Witcher Card Game

Анонсовано фанатський фільм за мотивами Cyberpunk 2077

Maul Cosplay

Cyberpunk 2077 дозволить вам змінити розмір геніталій та розпинати ворогів

Розпочато попереднє замовлення українського видання енциклопедії «Світ гри Cyberpunk 2077»!

Світ гри Cyberpunk 2077