CD Projekt RED придбали канадську студію Digital Scapes

Cтудія CD Projekt RED має три підрозділи у Варшаві, Кракові та Вроцлаві, а тепер до них додався четвертий — у канадському Ванкувері. А все через те, що CDPR офіційно придбали студію Digital Scapes, яка з 2018 є постійним підрядником польських ігротворців. Причина купівлі зрозуміла — з 2022 року компанія почне роботу відразу над кількома новими ААА-проектами (і це не беручи до уваги доповнення до Cyberpunk 2077).

Відома студія Digital Scapes — наш давній та надійний партнер. Ми тісно співпрацювали впродовж трьох років та повністю їм довіряємо. Digital Scapes зробили чимали внесок у створення Cyberpunk 2077, допомагаючи з власне розробкою та оптимізацією багатьох елементів гри. Нова команда допомагатиме нам не лише розробляти нові ігри, а й поліпшувати наші технології та підвищувати вміння роботи з ними. Ми переконані, що Digital Scapes — прекрасний фундамент для поступової розбудови масштабної команди CD Projekt RED Vancouver.

повідомив Павел Заводний, технічний директор CDPR

Наразі в Digital Scapes працює приблизно десяток розробників з великим досвідом у програмуванні, анімації та створенні мультиплеєрних режимів. Раніше студія (теж у якості підрядника) брала участь у створенні Company of Heroes, Dead Rising, Mass Effect, Prototype, Dying Light, ну і звісно ж Cyberpunk 2077.

Читайте також

CD Projekt розповіли про фінансові здобутки за минулий рік

Для Cyberpunk 2077 випустили оновлення версії 1.21

Cyberpunk 2077

Для The Witcher 3: Wild Hunt вийшов новий сюжетний квест. Щоправда, у вигляді моду

The Witcher 3: Wild Hunt

Спокута CD Projekt RED та сюрприз для фанатів S.T.A.L.K.E.R. 2 — #PlayNews

Cyberpunk 2077

У GOG розпочався весняний розпродаж зі знижками до 92%

Mad Max

Звільнився провідний ґеймдизайнер Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077

Баґи у Cyberpunk 2077 затримаються надовше

Cyberpunk 2077

Як би виглядав The Witcher 3 на першій PlayStation?

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: