CD Projekt RED придбали канадську студію Digital Scapes

Cтудія CD Projekt RED має три підрозділи у Варшаві, Кракові та Вроцлаві, а тепер до них додався четвертий — у канадському Ванкувері. А все через те, що CDPR офіційно придбали студію Digital Scapes, яка з 2018 є постійним підрядником польських ігротворців. Причина купівлі зрозуміла — з 2022 року компанія почне роботу відразу над кількома новими ААА-проектами (і це не беручи до уваги доповнення до Cyberpunk 2077).

Відома студія Digital Scapes — наш давній та надійний партнер. Ми тісно співпрацювали впродовж трьох років та повністю їм довіряємо. Digital Scapes зробили чимали внесок у створення Cyberpunk 2077, допомагаючи з власне розробкою та оптимізацією багатьох елементів гри. Нова команда допомагатиме нам не лише розробляти нові ігри, а й поліпшувати наші технології та підвищувати вміння роботи з ними. Ми переконані, що Digital Scapes — прекрасний фундамент для поступової розбудови масштабної команди CD Projekt RED Vancouver.

повідомив Павел Заводний, технічний директор CDPR

Наразі в Digital Scapes працює приблизно десяток розробників з великим досвідом у програмуванні, анімації та створенні мультиплеєрних режимів. Раніше студія (теж у якості підрядника) брала участь у створенні Company of Heroes, Dead Rising, Mass Effect, Prototype, Dying Light, ну і звісно ж Cyberpunk 2077.

Читайте також

Повернення Cyberpunk 2077 у PlayStation Store вийшло напрочуд успішним

Сьогодні у GOG роздаватимуть подарунки для фанатів “Відьмака”

Автори Cyberpunk 2077 вважають, що досягли задовільної якості гри

Cyberpunk 2077

Оприлюднено повний розклад “ВідьмаКону”

WitcherCon

Спеціальна політика щодо відшкодування коштів за Cyberpunk 2077 від Microsoft закінчиться в липні

Cyberpunk 2077 та баґи: патч 1.23 з’явився і щось та й полагодив

Cyberpunk 2077 готується до повернення у PS Store

Cyberpunk 2077

Gwent отримав перше із трьох магічних доповнень

Ґвинт

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: