CD Projekt Red припинять підтримку двох ігор у 2023

CD Projekt Red повідомили, що у 2023 році компанія припинить підтримку карткової колекційної гри GWENT та мобільної PRG у доповненій реальності The Witcher: Monster Slayer. Компанія аргументовує такі рішення бажанням зосередити всі свої сили на основному бізнесі — розробці комп’ютерних та консольних ігор.

The Witcher: Monster Slayer, реліз якої відбувся у липні 2021 року, приберуть з App Store та Google Play 31 січня наступного року. Крім того у грі заборонять купувати щось та більше не випускатимуть оновлень, а у червні того ж року доступ до гри закриють повністю.

З GWENT ситуація не така погана. Наступного року для гри ще вийде три оновлення: у квітні, липні та вересні. У цих трьох оновленнях у гру додадуть ще 72 карти та різноманітні покращення балансу. А от подальша доля гри вже буде у руках самих користувачів.

З 2024 року для роботи над GWENT залишать невеличку команду, яка займатиметься виправленням баґів та іншою дрібною роботою, а за баланс та переробку деяких карт відповідатиме спільнота. Проєкт Gwentfinity надасть гравцям всі необхідні інструменти та можливості для того, аби змінювати баланс у грі в залежності від того, яким його бачитиме спільнота. Крім того у грі буде ще й сезоний прогрес, над яким теж працюватиме спільнота.

Поки до кінця не зрозуміло, як саме буде влаштована ця система, оскільки компанія ще не закінчила роботу над проєктом Gwentfinity. Однак, зі слів розробників, всі необхідні інструменти та функції будуть всередині гри та не вимагатимуть великих технічних знань.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

CD Projekt не зацікавлена в додаванні мікротранзакцій в синґлові ігри

cyberpunk 2077 phantom liberty

Карткова гра Gwent остаточно перейшла під контроль спільноти

Ґвинт

Ігрові розробники підтримали Insomniac Games після нещодавнього масштабного зливу

Insomniac Games

У Оновленні 2.1 для Cyberpunk 2077 нарешті додадуть повноцінне метро та побачення з коханими

«Відьмак 3» отримає офіційний редактор квестів

witcher thumbs up

Сім’я покійного актора дала згоду CD Projekt Red на відтворення його голосу з допомогою штучного інтелекту

cyberpunk 2077

Утеча з Найт-Сіті. Огляд Cyberpunk 2077: Ілюзія свободи

Cyberpunk 2077: Ілюзія свободи / Phantom Liberty

CD Projekt RED випустила безкоштовний комікс до DLC Cyberpunk 2077

Десятка мечів