CD Projekt Red припинять підтримку двох ігор у 2023

CD Projekt Red повідомили, що у 2023 році компанія припинить підтримку карткової колекційної гри GWENT та мобільної PRG у доповненій реальності The Witcher: Monster Slayer. Компанія аргументовує такі рішення бажанням зосередити всі свої сили на основному бізнесі — розробці комп’ютерних та консольних ігор.

The Witcher: Monster Slayer, реліз якої відбувся у липні 2021 року, приберуть з App Store та Google Play 31 січня наступного року. Крім того у грі заборонять купувати щось та більше не випускатимуть оновлень, а у червні того ж року доступ до гри закриють повністю.

З GWENT ситуація не така погана. Наступного року для гри ще вийде три оновлення: у квітні, липні та вересні. У цих трьох оновленнях у гру додадуть ще 72 карти та різноманітні покращення балансу. А от подальша доля гри вже буде у руках самих користувачів.

З 2024 року для роботи над GWENT залишать невеличку команду, яка займатиметься виправленням баґів та іншою дрібною роботою, а за баланс та переробку деяких карт відповідатиме спільнота. Проєкт Gwentfinity надасть гравцям всі необхідні інструменти та можливості для того, аби змінювати баланс у грі в залежності від того, яким його бачитиме спільнота. Крім того у грі буде ще й сезоний прогрес, над яким теж працюватиме спільнота.

Поки до кінця не зрозуміло, як саме буде влаштована ця система, оскільки компанія ще не закінчила роботу над проєктом Gwentfinity. Однак, зі слів розробників, всі необхідні інструменти та функції будуть всередині гри та не вимагатимуть великих технічних знань.

Читайте також

CD Projekt Red зняла кліп на україномовну версію The Wolven Storm від Eileen

The Witcher 3

Баґи Cyberpunk 2077 вбили мультиплеєр

Netflix випустить спінофф “Відьмака” про банду “Щурів”

The Witcher, Відьмак

13 зручностей, які отримає “Відьмак 3” у грудні (не лише на консолях)

The Witcher 3: Wild Hunt

Комікси про «Відьмака» отримають свіженькі палітурчаті наклади

0x0 (2)

CDPR анонсували ремейк першого “Відьмака” на Unreal Engine 5

witcher remake

Не чекайте другого сезону Cyberpunk: Edgerunners

Cyberpunk 2077

Тестувальники Cyberpunk 2077 обманювали CD Projekt Red

cyberpunk 2077

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: