CD Projekt RED стала “найдорожчою” студією Європи

Кілька днів тому вартість цінних паперів творців Відьмака перевищила ціну акцій Ubisoft. Це означає, що компанія стала (тимчасово) “найдорожчим” виробником ігор у Європі.

Акції вільного обігу CD Projekt Red піднялися до позначки 86,09 доларів. У французів ціна менша — 76,87 доларів. Відтак ринкова капіталізація польської компанії перевищила Ubisoft і склала 8,77 млрд доларів.

Така ситуація спричинена популярністю робіт студії та пов’язаних з нею проектами – серіал по “Відьмаку”, реліз The Witcher 3 на Switch і Ґвинта та стабільна популярність ігор CDPR. До того ж, цінність акцій CD Projekt Red виросла після презентації Cyberpunk 2077 і продовжувала рости, доки не обігнала Ubisoft.

Слід зазначити, що вартість цінних паперів не пов’язана з заробітком компанії. Акції вільного обігу – ті, що може придбати публіка. І до прибутків вони не мають жодного стосунку. Скажімо, за три місяці 2019 дохід Ubisoft склав 314,2 млн євро. Тоді як CD Projekt Red за такий ж період заробила лише близько 20 млн.

Автор: Олексій Туча

Читайте також

Мобільний клон Rainbow Six Siege прибрали з крамниць після судового позову Ubisoft

Rainbow Six: Siege

The Witcher 3 святкує свою п’яту річницю

The Witcher 3

Картковий Відьмак з’явився у Steam

Gwent: The Witcher Card Game

Ubisoft подали до суду на Google та Apple

rainbow six siege

Безкоштовно подорожуйте світом у Assassin’s Creed

assassin's creed Odyssey

Єспер Кюд напише музику для Assassin’s Creed Valhalla

valhalla

Оголошено дату проведення онлайн-презентації Ubisoft

ubisoft

Assassin’s Creed Valhalla матиме DLC про Беовульфа

Популярне