web analytics

CDPR випустять нову гру за мотивами «Відьмака» до кінця 2022 року

Студія CD Projekt RED анонсувала нову синглову гру у всесвіті «Відьмака», яка поки не має офіційної назви і зветься Project Golden Nekker. Що приємно, гра вийде десь до кінця року.

Та є нюанс — це буде малобюджетна рольова гра, в основі якої лежатиме покращена версія карткової гри ґвінт з третього «Відьмака». У 2018 році вийшла подібна Thronebreaker: The Witcher Tales (наш огляд), яка була пріквелом пригод Білого Вовка. Щоправда, розробники кажуть, що за винятком карткових боїв, новинка взагалі не буде схожою на Thronebreaker. Де й коли розгортатимуться події Project Golden Nekker і чи з’явиться там Ґеральт не лише в якості карти, а й повноцінного персонажа — наразі невідомо.

Сама гра не матиме мультиплеєрного режиму, але паралельно із нею вийде новий набір карт для самостійної версії Gwent: The Witcher Card Game. І судячи з плану розвитку ґвінту та запланованих появ нових наборів, досить імовірно, що Project Golden Nekker вийде у жовтні 2022 року.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Армію тримає економіка — Враження від Manor Lords

manor lords

The Witcher 3 отримає офіційний редактор модифікацій наприкінці травня

The Witcher 3: Wild Hunt

Отримайте комікси всесвіту Witcher та Cyberpunk 2077 в новому наборі Humble Bundle

p.ua.Відьмак + Кіберпанк набір

CD Projekt не зацікавлена в додаванні мікротранзакцій в синґлові ігри

cyberpunk 2077 phantom liberty

Карткова гра Gwent остаточно перейшла під контроль спільноти

Ґвинт

Ігрові розробники підтримали Insomniac Games після нещодавнього масштабного зливу

Insomniac Games

Генрі Кавілл очолить створення кіновсесвіту Warhammer 40K від Amazon

Warhammer 40K

«Відьмак: Старий світ» — розпаковка нової настільної гри. Що всередині коробки, яку оцінюють майже у 1000$? (Good Game – Настільні ігри)

image 2023 11 07 19 13 41