CEE 2019 – Аксесуари для ПК – Cougar та Bloody.

Наймасштабніша виставка електроніки CEE 2019 , перше що нам вдалось відвідати це стенди Cougar та Bloody , що там було цікавого та які новинки пропоную переглянути відео.

CEE – наймасштабніша в Україні щорічна виставка електроніки, електротехніки, іграшок, електротранспорту тощо, яка проходить з 2006 року. Восени 2019-го захід відбудеться 28-29 вересня в Києві та буде розділений на дві частини за спеціалізаціями – СЕЕ та CEEGames, які зберуть понад 100 лідерів світового ринку з різних галузей і бізнес-напрямків.

На стендах СЕЕ2019 відбуватимуться демонстрації та тестування продуктів і рішень для бізнесу із системної інтеграції, консумерської електроніки; техніки для дому та побутової техніки. У зоні beauty і жінки, і чоловіки зможуть причепуритися, зробити стильну зачіску або придбати гаджети для догляду за тілом і волоссям. А майданчики просто неба сподобаються домашнім майстрам і професіоналам у сфері будівництва чи ремонту, де вони протестують інструменти та техніку для дому та саду.

CEEGames 2019 буде цілком присвячено геймінгу. Тож, зацікавить геймерів, гік-тусовку й активну молодь. Відвідувачі зможуть випробувати в дії новітні кокпіти, топові смартфони та ноутбуки, спеціалізовані монітори, консолі, акустичні системи, периферію тощо. Усі охочі матимуть змогу пограти в популярні ігри на найсучаснішому устаткуванні провідних геймерських брендів. У спеціалізованих зонах для кіберспорту відбуватимуться турніри з коштовними призами. Фанатів DOTA 2 очікує сюрприз – яскраві футболки з високоякісними принтами бренда Gaya. Яскравий та реалістичний косплей із грандіозним призовим фондом доповнить атмосферу заходу.

Читайте також

Доступна ігрова мишка для професіоналів – Огляд A4Tech Bloody X5 Max

Бюджетна ігрова мишка з RGB – Огляд A4-Tech Bloody P81s

Огляд крісла Cougar Armor One Eva. Ніжніше не зустрічав

Cougar Armor One Eva

ТРАНСФОРМЕРИ АТАКУЮТЬ! Огляд мишки Cougar 700M EVO + КОНКУРС

Cougar 700M EVO

Що ми побачили на вересневому CEE 2019

CEE 2019

CEE 2019 – Ноутбуки на процесорах Intel 10-го покоління та нові смартфони від Tecno Mobile

Виставка електроніки та розваг CEE & CEE Games 2019

Sony Україна, що нового? Репортаж з CEE 2019

Sony Україна, що нового? Репортаж з CEE 2019