Чак Норріс очолить новорічне свято у World of Tanks

Чак Норріс — уже давно не просто людина. Це легенда, міфічний герой, символ неосяжної брутальності, яка долає закони фізики та здорового глузду. А віднедавна 80-річний (що, вам теж не віриться?) Норріс став охоронцем порядку, захисником знедолених та новим амбасадором World of Tanks. І оскільки для зірки такого калібру просто нової лінійки техніки було би замало, то Норрісу довірили очолити святкування “Новорічний наступ”, яке триватиме від сьогоднішнього дня й аж до 11 січня.

Замість звичного ангара гравці опиняться у затишному містечку посеред гір, де їх чекатимуть щоденні випробування від Чака Норріса, нагороди та святкові прикраси, сховані по всьому місту, від величезної ялинки на головній площі до скромного закутку, де грає піаніст. Перетворюючи містечко, гравці підвищуватимуть свою святкову атмосферу й отримуватимуть нові подарунки та прикраси з чотирьох новорічних колекцій.

Разом із «Новорічним наступом» до гри повертаються вже знайомі гравцям Снігуроньки: вони роздаватимуть особливі подарунки. Кожна з них відповідає за одну з чотирьох подарункових колекцій: Різдво, Новий рік, Східний Новий рік і Чарівний Новий рік.

«2020 рік добігає кінця, і ми хочемо, щоб він залишив в пам’яті гравців хороший слід.  “Новорічний наступ” – традиційно наймасштабніша ігрова подія року, і ми сподіваємося, що вона як слід підніме гравцям настрій!»

– Максим Чувалов, глобальний паблішинг-директор World of Tanks


Детальніше про «Новорічний наступ – 2021» можна дізнатися на сайті гри.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

United24 і Wargaming запустили благодійний проєкт для закупівлі реанімобілів

key art wargamingunited

Марсоходи, аномалії, гравігармати… А це точно World of Tanks?

cosmic loading screenart

Українські гравці World of Tanks нарешті можуть перенести свої акаунти в європейський регіон

World of Tanks

Українські гравці World of Tanks зможуть перенести свої акаунти в європейський регіон

World of Tanks

Русня деградує від неправильних ігор та кінець хмарного ґеймінгу (Game Story)

pw gn

Wargaming припиняє роботу в Росії та Білорусі… але є нюанс

World of Tanks

Арнольд Шварценеґґер очолить “Новорічний наступ” у WoT [трейлер]

Арнольд

Стрім геловінського режиму “Мирний: Надія” (World of Tanks)