Чак Норріс очолить новорічне свято у World of Tanks

Чак Норріс — уже давно не просто людина. Це легенда, міфічний герой, символ неосяжної брутальності, яка долає закони фізики та здорового глузду. А віднедавна 80-річний (що, вам теж не віриться?) Норріс став охоронцем порядку, захисником знедолених та новим амбасадором World of Tanks. І оскільки для зірки такого калібру просто нової лінійки техніки було би замало, то Норрісу довірили очолити святкування “Новорічний наступ”, яке триватиме від сьогоднішнього дня й аж до 11 січня.

Замість звичного ангара гравці опиняться у затишному містечку посеред гір, де їх чекатимуть щоденні випробування від Чака Норріса, нагороди та святкові прикраси, сховані по всьому місту, від величезної ялинки на головній площі до скромного закутку, де грає піаніст. Перетворюючи містечко, гравці підвищуватимуть свою святкову атмосферу й отримуватимуть нові подарунки та прикраси з чотирьох новорічних колекцій.

Разом із «Новорічним наступом» до гри повертаються вже знайомі гравцям Снігуроньки: вони роздаватимуть особливі подарунки. Кожна з них відповідає за одну з чотирьох подарункових колекцій: Різдво, Новий рік, Східний Новий рік і Чарівний Новий рік.

«2020 рік добігає кінця, і ми хочемо, щоб він залишив в пам’яті гравців хороший слід.  “Новорічний наступ” – традиційно наймасштабніша ігрова подія року, і ми сподіваємося, що вона як слід підніме гравцям настрій!»

– Максим Чувалов, глобальний паблішинг-директор World of Tanks


Детальніше про «Новорічний наступ – 2021» можна дізнатися на сайті гри.

Читайте також

World of Tanks в’їжджає у 2021 рік з новим оновленням

Стрім гелловінського режиму “Мирний-13” (World of Tanks)

Творці Silent Hill працювали над новим PvE-режимом у World of Tanks

Портали, Тесла-гармати, битва з босом — це точно World of Tanks?

Сезон Hot Wheels стартував у консольних World of Tanks

«Коли ти на танку, тобі важко відмовити». Інтерв’ю з творцями World of Tanks

WoT / Максим Чувалов

World of Tanks за 10 років: цифри, які говорять самі за себе

SummerSlam у консольному World of Tanks вже стартував

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: