web analytics

Час робити бекапи — Google видалить акаунти, якими давно не користувались, у тому числі на YouTube

16 травня 2023 року Google оголосили, що оновлюють свої стандарти безпеки. У зв’язку з цим під загрозою видалення будуть всі акаунти, якими не користувались принаймні за 2 роки до теперішнього часу. Пояснюють це рішення в корпорації тим, що останнім часом давно не використовувані акаунти все частіше піддаються хакерським атакам, бо були заведені до введення двохетапної аутентифікації.

Під оновлення підпадають всі проєкти Google Workspace (Gmail, Docs, Drive, Meet, Calendar), Google Photos та YouTube. Особливо понурою перспектива виглядає саме для останнього — під загрозою опиняться канали померлих ютуберів (так, таких вже дуже багато), одноразові архіви та одні з найдавніших каналів-заповідників, які мають істотне значення для інтернет-культури, зокрема YTP-сегмент. Тож, якщо вашому серцю дорого щось подібне, є сенс почати робити бекапи прямо зараз.

Google обіцяють, що перша хвиля видалень почнеться не раніше грудня 2023 року, а першими під неї підпадуть акаунти, якими з часу створення ніхто ніколи не користався. У всіх інших випадках обіцяють попереджати кілька місяців підряд. Щоправда, знову ж таки, що в таком випадку робити коли власник каналу давно помер?.. Про такі виключення Google (принаймні поки що) не каже нічого.

Можливо, тому що їх не буде.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Джейсон Шраєр випадково зрадив відомого інсайдера

pyoro jason

У Google злили 2500 файлів технічної документації

p.ua.google 1

TikTok тестує відео обсягом в годину

tiktok

Автор каналу Geek Journal вступив до лав ЗСУ

p.ua.geek journal

YouTube презентував функцію миттєвого занурення в ігровий процес через відео

youtubegaming jpg webp

Google презентували ШІ, який грає в ігри як людина

p.ua.ai

Гравці вважають сучасні ААА занадто дорогими і в той же час ніколи не запускають чверть придбаних ігор

indie

[ОНОВЛЕНО] YouTube навмисно навантажує вашу систему, якщо встановлено AdBlock

p.ua.youtube