Час робити Portal 3! Навіть якщо цим займеться не Valve

Головний сценарист Portal 2 Ерік Волпо виступив зі закликом почати розробку Portal 3. Мовляв, він та всі охочі розробнини наближаються до того віку, коли вони вже будуть застарими для створення гри. А отже розробку слід почати якнайшвидше.

Та хоча Волпо працював спільно з Valve над дилогією Portal, Left 4 Dead, Half-Life: Episode 1-2 та Half-Life Alyx, Ґейб і компанія можуть не погодитися на таке.

Так, студія розглянула би від мене таку пропозицію […] і це, може, навіть щоби й дало, але біда в тім, що у Valve лише 300 працівників і я не знаю їх чинного розподілу — скільки з них розробляють ігри, скільки працюють над Steam, скільки зайняті юридичною роботою чи ще там чимось.

Може кому здається, що Valve — це купка людей, які цілими днями попивають джин біля басейну, але це не так. Усі працюють. І відривати 75 осіб від їхніх чинних справ для розробки гри — неабиякий ризик.

Утім, якщо Valve не має часу чи вільних рук на власну розробку, ніщо не заважає їй знайти для цього підрядників. Нагадуємо, що Left 4 Dead була розроблена студією Turtle Rock, а Counter-Strike: Global Offensive — творіння студії Hidden Path Entertainment. Та і Half-Life: Alyx була, по суті, проєктом Campo Santo (творці Firewatch), яку Valve перекупили й поглинули в процесі розробки.

Тому так, варіант створення Portal 3 іншою компанією, просто під наглядом Valve як власників торговельної марки та потенційних видавців — цілком доречне рішення. Тим паче на тлі перевидання Portal: Companion Collection, яке вийде на Nintendo Switch до кінця 2022 року.

Але дійсно, уявімо на мить, що Valve таки доручить розробку цієї гри комусь іншому.

Від якої студії ви би хотіли побачити Portal 3?

Читайте також

Використовуєш чіти — тоді ми закінчили

csounter strike 2

Valve на коні? Анонс Counter-Strike 2 — #PlayNews

Counter-Strike 2

Counter-Strike 2 вийде влітку

countert strike 2

У Steam невдовзі з’являться нотатки

steam

Valve знов розчарували гравців у Dota 2

Muerta Dota 2

Valve готується запустити Counter-Strike на Source 2

Counter-Strike:Global Offensive

Відновлюємо активність — Новини Steam-кураторів PlayUA

Ми створили Steam-куратора, який допоможе уникати російських ігор

Valve зловила 40 000 чітерів у Dota 2

axe dota

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: