Час робити Portal 3! Навіть якщо цим займеться не Valve

Головний сценарист Portal 2 Ерік Волпо виступив зі закликом почати розробку Portal 3. Мовляв, він та всі охочі розробнини наближаються до того віку, коли вони вже будуть застарими для створення гри. А отже розробку слід почати якнайшвидше.

Та хоча Волпо працював спільно з Valve над дилогією Portal, Left 4 Dead, Half-Life: Episode 1-2 та Half-Life Alyx, Ґейб і компанія можуть не погодитися на таке.

Так, студія розглянула би від мене таку пропозицію […] і це, може, навіть щоби й дало, але біда в тім, що у Valve лише 300 працівників і я не знаю їх чинного розподілу — скільки з них розробляють ігри, скільки працюють над Steam, скільки зайняті юридичною роботою чи ще там чимось.

Може кому здається, що Valve — це купка людей, які цілими днями попивають джин біля басейну, але це не так. Усі працюють. І відривати 75 осіб від їхніх чинних справ для розробки гри — неабиякий ризик.

Утім, якщо Valve не має часу чи вільних рук на власну розробку, ніщо не заважає їй знайти для цього підрядників. Нагадуємо, що Left 4 Dead була розроблена студією Turtle Rock, а Counter-Strike: Global Offensive — творіння студії Hidden Path Entertainment. Та і Half-Life: Alyx була, по суті, проєктом Campo Santo (творці Firewatch), яку Valve перекупили й поглинули в процесі розробки.

Тому так, варіант створення Portal 3 іншою компанією, просто під наглядом Valve як власників торговельної марки та потенційних видавців — цілком доречне рішення. Тим паче на тлі перевидання Portal: Companion Collection, яке вийде на Nintendo Switch до кінця 2022 року.

Але дійсно, уявімо на мить, що Valve таки доручить розробку цієї гри комусь іншому.

Від якої студії ви би хотіли побачити Portal 3?

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Підбірка безкоштовних кооперативних ігор для компанії друзів у Steam

DDrace Network

Божевільна What the Car? від творця What the Golf? вийде цьогоріч у Steam

What the Car?

«Може існувати вічно» — Керівник розробки Rainbow Six Siege не бачить сенсу в створенні нової частини гри

rainbow six siege

Коли ви востаннє купували фізичну версію гри?

physical

Сервери Helldivers 2 тепер витримують 700 000 гравців, але студія Arrowhead не спішить радіти

helldivers 2

Xbox і Nintendo обмінялися ексклюзивами: підсумки лютневого Nintendo Direct

grounded

Понад 500 ігор Steam заробили більше 3 млн дол. у 2023 році

p.ua.ai steam

Філ Спенсер хоче бачити ігри Sony й Nintendo на Xbox

helldivers 2

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: