Глюк у FC 24 дозволяв запросто отримати картку Ліонеля Мессі

TOTY, або «Команда року», в EA SPORTS FC 24 перетворилася на суцільний кошмар. Це сталося після того, як EA через свою ж помилку дозволила запросто отримати картку Ліонеля Мессі.

Для тих, хто не грає в FC24, «Команда року» — це подія, під час якої гравці мають змогу вибити собі картки найвправніших футболістів із підвищеними показниками. Деякі можна отримати з паків, інші – виконуючи завдання SBC. Після завершення челенджів TOTY Leagues цього року гравці здобували винагороду з мінімальним рейтингом 86.

EA припустилася помилки та дозволила дуже великій кількості гравців отримати картку Ліонеля Мессі саме з цієї нагороди. Хтось точно проґавив цифру, коли виставляв шанс її випадіння.

Ця картка добряче підсилить будь-яку команду в режимі Ultimate Team. Оскільки гравці одразу почали ділитися такою радісною новиною в соціальних мережах, EA доволі швидко зупинила цьогорічну серію челенджів:

Невідомо, як саме планують виплутуватися із ситуації EA. Все, чого хочуть гравці, – щоби рішення компанії було справедливим.

Чи варто забирати картку Ліонеля у всіх, хто її вже отримав? З одного боку, це буде не зовсім чесно стосовно тих, кому “поталанило”, з іншого — решта гравців залишаться ні з чим. EA варто бути дуже обережними, адже будь-яке рішення призведе до коливань цін на внутрішньоігровому ринку.

А що ви думаєте? Як варто тут вчинити?

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

EA скасувала шутер про мандалордця від Respawn… але не ігри за ліцензіями Marvel

mandalorian

Electronic Arts витратить 125 млн $ на звільнення 670 працівників

wilson ea

Вийшла гра Plants vs. Zombies 3, але в Україні вона не доступна

p.ua.plants vs. zombies 3 welcome to zomburbia

Saboteur та Mirror’s Edge за безцінь. Зимові знижки у крамниці ЕА можуть здивувати!

Mirror's Edge Catalyst

Джон Річітелло покидає посаду гендиректора Unity після скандалу з монетизацією

Джон Річітіелло

Незабаром усі охочі зможуть зіграти у Battlefield 2042 абсолютно безкоштовно

battlefield 2042

EA раптово зняла з продажу всі ігри FIFA

Творець дилогії Star Wars Jedi Стіґ Асмуссен залишає Electronic Arts

Electronic Arts

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: