Черговий бета-тест World of Warships вже на цих вихідних

Білоруська компанія Wargaming анонсувала дату початку чергового закритого бета-тестування військово-морського ММО — World of Warships. Ігрові сервери відкриються у четвер, 12 березня, о 10:00 за Київським часом. Подати заявку на участь у ЗБТ можна буде на офіційному сайті проекту, також починаючи з 12 березня.

За підсумками попередніх бета-вихідних, гру World of Warships вже спробували понад 75 000 користувачів, кожен з яких відіграв близько 60 боїв всього за чотири дні, а пік онлайну під час івентів склав 15 000.

Морські баталії розгорнуться на п’яти картах, пропонуючи битися біля північно-західних берегів Америки і у Норвезьких островів; на підступах до Гренландії, серед тропічних архіпелагів Тихого океану і в полярних водах на тлі північного заходу.

У складі флотилії ЗБТ — більше 50 кораблів США і Японії: грізні американські авіаносці, швидкі і маневрені есмінці і багатоцільові крейсери двох націй, а також японські лінкори. Ефективність кожного з кораблів можна буде поліпшити, встановивши на нього спеціальні модернізації. Крім того, під час тестування у гру буде додана можливість кастомізації і ще дві гілки техніки: японські авіаносці та американські лінкори.

Беручи участь в боях, користувачі будуть отримувати кредити і бали досвіду, а командири, окрім заробляння бойового досвіду, зможуть освоювати нові навички. Буде в грі і аналог взводів з World of Tanks взводів — загони по 2-3 гравця.

Більше дізнатися про гру можна на офіційному сайті. Трохи пізніше там же можна записатись на участь у ЗБТ.

Читайте також

«World of Tanks: Mercenaries» святкує свій 5 день народження

World of Tanks

Колісна бронетехніка уже у World of Tanks!

World of Tanks

Минулого року українці витратили на відеоігри майже $180 мільйонів

Newzoo

Компанія Wargaming підбила підсумки 2018 року та поділилася планами на майбутнє

Wargaming

World of Tanks. Pagan Online. Wargaming / Інтерв’ю з Дмитром Великоіваненком

World of Tanks. Pagan Online. Wargaming / Інтерв'ю з Дмитром Великоіваненко (Games Gathering 2018)

Зустрічай свята на танку у «World of Tanks: Mercenaries»

World of Tanks

Wargaming та Mad Head Games показали ігролад Pagan Online

Pagan Online

Wargaming та «Белавіа» презентували новий Танколіт

World of Tanks

Популярне