Chernobylite покаже вам такі жахи Зони, яких ви ніколи не бачили у S.T.A.L.K.E.R.

Аномалії, артефакти, мутанти, різнобарвні угруповання від гопників до військових — ось що довгі роки було атрибутами Чорнобильської Зони в ігротворенні завдяки серії S.T.A.L.K.E.R. Втім, цей сетинг має в собі значно більше потенціалу для розповіді значно колоритніших історій, що і вирішила показати польська студія The Farm 51 у своєму науково-фантастичному жахастику Chernobylite.

Chernobylite — це survival horror, де нам дістанеться роль науковця, якому замолоду пощастило врятуватися після Чорнобильської трагедії, і 30 років потому він повертається у Зону, щоби зустрітися з демонами минулого та розгадати таємницю невідомої речовини, яка перетворює околиці ЧАЕС на фантасмагоричний кошмар.

Оскільки наш герой — науковець, то дослідження, аналіз чужорідних речовин та крафтинг необхідних припасів даватимуться йому легше, ніж власне виживання та бій. Для цього гравець зможе заручитися підтримкою сталкерів, які за певну ціну проведуть куди треба і допоможуть уникнути патрулів військових. Що цікаво, за словами розробників, кожен сталкер має свої глобальні цілі, які переслідуватиме незалежно від нас. Нам виявилося по дорозі — от і добре, маємо напарника; виник конфлікт інтересів — і раптовий попутник може стати смертельним ворогом.

Втім, сталкери та військові — це лише верхівка айсберга. Найстрашнішими тут будуть надприродні небезпеки, які калічитимуть не стільки тіло, скільки свідомість. І як кажуть творці гри, це аж ніяк не звичні “мутанти” чи “аномалії”, а щось значно, значно химерніше. До всього, ситуація в ігровому світі поступово погіршуватиметься. З кожним новим днем не лише ваших припасів і взаємодовіри зі сталкерами ставатиме менше, а й патрулі військових будуть все уважнішими, чорнобиліт (уже згадана речовина) деформуватиме реальність сильніше і стріха головного героя поїде все далі.

Нелінійний  сюжет з купою опціонального контенту, система сталкерів, які в реальному часі переслідують свою мету (за іронією, саме таку нам обіцяли ще в першому S.T.A.L.K.E.R.), вигадливі загравання з фізикою та колоритні психози головного героя — нам, звісно, хочеться, щоби у релізній версії вони були такими ж крутими, як і на папері, але поки все це під знаком питання (як і вихід S.T.A.L.K.E.R. 2 у 2021 році). А от те, що Chernobylite матиме найавтентичнішу Зону відчуження — це безсумнівно. The Farm 51 не просто здійснила десятки експедицій у Зону та створила на основі відзнятих матеріалів “тур по Чорнобилю” для Samsung VR. Компанія останніх років посилено працювала над власною технологією сканування місцевості, успішно застосувала її при створенні локацій в Get Even, і тепер настала черга ретельно перенести околиці ЧАЕС та зробити просто достовірні модельки ще й красивими завдяки UE4.

Chernobylite вийде цього року, хоча точна дата релізу поки невідома. Втім, додати її до переліку бажаного у Steam (так-так, Steam, а не EGS) можна і зараз.

Якщо ви проґавили, то на Games Gathering ми змогли поспілкуватися з творчим керівником гри і розпитати його про чимало інших особливостей Chernobylite.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

[ОНОВЛЕНО] Ремастери трилогії S.T.A.L.K.E.R. уже доступні на консолях

S.T.A.L.K.E.R.: Legends of the Zone Trilogy

Про S.T.A.L.K.E.R. 2, ребрендинг VG Entertainment та долю Survarium: інтерв’ю з Русланом Діденком

Про S.T.A.L.K.E.R. 2, ребрендинг VG Entertainment та доля Survarium: інтерв’ю з Русланом Діденком

S.T.A.L.K.E.R. 2: Серце Чорнобиля отримала новий трейлер! І стала найочікуванішою грою на PC Gaming Show

S.T.A.L.K.E.R. 2

S.T.A.L.K.E.R. 2 матиме кампанію на 40 годин і 4 кінцівки — Нові подробиці від GSC Game World

Чому ігрові фракції та їх «сіра мораль» зазвичай невдалі? (Аномальний Притулок)

Знімок екрана 2023 10 12 165303

Вийшов новий трейлер S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl

S.T.A.L.K.E.R. 2 отримує не надто втішні відгуки на Gamescom 2023

сталкер

S.T.A.L.K.E.R. 2 не покажуть на Xbox Showcase

stalker 2