Chernobylite покаже вам такі жахи Зони, яких ви ніколи не бачили у S.T.A.L.K.E.R.

Аномалії, артефакти, мутанти, різнобарвні угруповання від гопників до військових — ось що довгі роки було атрибутами Чорнобильської Зони в ігротворенні завдяки серії S.T.A.L.K.E.R. Втім, цей сетинг має в собі значно більше потенціалу для розповіді значно колоритніших історій, що і вирішила показати польська студія The Farm 51 у своєму науково-фантастичному жахастику Chernobylite.

Chernobylite — це survival horror, де нам дістанеться роль науковця, якому замолоду пощастило врятуватися після Чорнобильської трагедії, і 30 років потому він повертається у Зону, щоби зустрітися з демонами минулого та розгадати таємницю невідомої речовини, яка перетворює околиці ЧАЕС на фантасмагоричний кошмар.

Оскільки наш герой — науковець, то дослідження, аналіз чужорідних речовин та крафтинг необхідних припасів даватимуться йому легше, ніж власне виживання та бій. Для цього гравець зможе заручитися підтримкою сталкерів, які за певну ціну проведуть куди треба і допоможуть уникнути патрулів військових. Що цікаво, за словами розробників, кожен сталкер має свої глобальні цілі, які переслідуватиме незалежно від нас. Нам виявилося по дорозі — от і добре, маємо напарника; виник конфлікт інтересів — і раптовий попутник може стати смертельним ворогом.

Втім, сталкери та військові — це лише верхівка айсберга. Найстрашнішими тут будуть надприродні небезпеки, які калічитимуть не стільки тіло, скільки свідомість. І як кажуть творці гри, це аж ніяк не звичні “мутанти” чи “аномалії”, а щось значно, значно химерніше. До всього, ситуація в ігровому світі поступово погіршуватиметься. З кожним новим днем не лише ваших припасів і взаємодовіри зі сталкерами ставатиме менше, а й патрулі військових будуть все уважнішими, чорнобиліт (уже згадана речовина) деформуватиме реальність сильніше і стріха головного героя поїде все далі.

Нелінійний  сюжет з купою опціонального контенту, система сталкерів, які в реальному часі переслідують свою мету (за іронією, саме таку нам обіцяли ще в першому S.T.A.L.K.E.R.), вигадливі загравання з фізикою та колоритні психози головного героя — нам, звісно, хочеться, щоби у релізній версії вони були такими ж крутими, як і на папері, але поки все це під знаком питання (як і вихід S.T.A.L.K.E.R. 2 у 2021 році). А от те, що Chernobylite матиме найавтентичнішу Зону відчуження — це безсумнівно. The Farm 51 не просто здійснила десятки експедицій у Зону та створила на основі відзнятих матеріалів “тур по Чорнобилю” для Samsung VR. Компанія останніх років посилено працювала над власною технологією сканування місцевості, успішно застосувала її при створенні локацій в Get Even, і тепер настала черга ретельно перенести околиці ЧАЕС та зробити просто достовірні модельки ще й красивими завдяки UE4.

Chernobylite вийде цього року, хоча точна дата релізу поки невідома. Втім, додати її до переліку бажаного у Steam (так-так, Steam, а не EGS) можна і зараз.

Якщо ви проґавили, то на Games Gathering ми змогли поспілкуватися з творчим керівником гри і розпитати його про чимало інших особливостей Chernobylite.

Читайте також

Microsoft, S.T.A.L.K.E.R. 2 та присмак зради (підсумки E3) — #PlayNews

S.T.A.L.K.E.R. 2

Гайпожер #3 (RendarosUA)

Відкрито передзамовлення S.T.A.L.K.E.R. 2

Xbox & Bethesda Showcase у виконанні PlayUA

S.T.A.L.K.E.R. 2 у грудні, збитковий Cyberpunk 2077, “Оскар” для Respawn — #PlayNews

Феномен впливу Чорнобиля на поп-культуру від STALKER до HBO (ПАН КАРПАН)

Спокута CD Projekt RED та сюрприз для фанатів S.T.A.L.K.E.R. 2 — #PlayNews

Cyberpunk 2077

Творці S.T.A.L.K.E.R. 2 випустили відео, яке так чекали фанати

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: