Червоний Хрест вчитиме нас правил війни в російській грі

Міжнародний комітет Червоного Хреста вже, здається, зробив все що міг, щоб допомогти людям в реальному житті, і коли у них нічого не вийшло, вони пішли допомагати у відеоіграх. А точніше в шутерах, де вони вимагають грати за правилами війни.

Play by the Rules — це нова ініціатива Червоного Хреста, у якій вони спонукають людей грати в шутери за правилами війни, адже те «як ви граєте в FPS, матиме прямий вплив на реальний світ».

Щодня люди грають в ігри, події яких відбуваються в зонах озброєних конфліктів, прямо на своїх диванах. Але зараз збройні конфлікти поширені, як ніколи. І для людей, які страждають від їх наслідків, цей конфлікт — не гра. Це руйнує життя та залишає міста спустошеними. Тому ми закликаємо вас зіграти в FPS за справжніми правилами війни, щоби показати всім, що навіть у війнах є правила — правила, які захищають людство на полях битв у реальному житті.

Для того, щоби популяризувати свою нову ініціативу, Червоний Хрест зібрав кількох стрімерів, які гратимуть у різноманітні шутери на Twitch та притримуватимуться там правил війни, зокрема, жодних добивань ворогів, які вже на землі йнічого не можуть зробити, жодного вогню по цивільних NPC чи будівлях та використання аптечки на всіх.

І хоча це все вже звучить доволі безглуздо, Червоний Хрест пішов ще далі й додав у перелік ігор, де вони дотримуватимуться правил війни, Escape from Tarkov. Тобто вони на прикладі російської гри будуть показувати росіянам як воювати чесно, при тому що ці ж самі росіяни з кожним разом все більше і більше плюють на ці правила і порушують їх за першої ж нагоди.

Нам і так було прекрасно відомо, що Міжнародний комітет Червоного Хреста — це нікчеми, які за півтора року повномаштабної війни не зробили нічого, а то й допомагали ворогам України. Втім, вони вирішили вкотре нам про це нагадати.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Фільм «20 днів у Маріуполі» представлятиме Україну на премії «Оскар»

20 днів у маріуполі

Росіяни обвалили рейтинг Mortal Kombat 1 на Metacritic

Mortal Kombat 1

«20 днів у Маріуполі» став найкасованішим документальним фільмом України

20 днів у маріуполі

Вийшов трейлер документального фільму про Україну «Суперсила» від Шона Пенна

Суперсила

Українську військову драму «Мирний-21» вже можна переглянути на Netflix

мирний 21

Русня поширює пропаганду в Minecraft, Roblox та інших іграх, і лише Microsoft на це не плювати

30gaming russia 02 superjumbo

[ОНОВЛЕНО] AMD прибрала Україну зі списку підсанкційних держав

amd logo circuit background 1200x628 1

[ОНОВЛЕНО] Русня виклала крадений білд S.T.A.L.K.E.R. 2

stalker 2 mill s.t.a.l.k.e.r. 2

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: