web analytics

Червоний Хрест вчитиме нас правил війни в російській грі

Міжнародний комітет Червоного Хреста вже, здається, зробив все що міг, щоб допомогти людям в реальному житті, і коли у них нічого не вийшло, вони пішли допомагати у відеоіграх. А точніше в шутерах, де вони вимагають грати за правилами війни.

Play by the Rules — це нова ініціатива Червоного Хреста, у якій вони спонукають людей грати в шутери за правилами війни, адже те «як ви граєте в FPS, матиме прямий вплив на реальний світ».

Щодня люди грають в ігри, події яких відбуваються в зонах озброєних конфліктів, прямо на своїх диванах. Але зараз збройні конфлікти поширені, як ніколи. І для людей, які страждають від їх наслідків, цей конфлікт — не гра. Це руйнує життя та залишає міста спустошеними. Тому ми закликаємо вас зіграти в FPS за справжніми правилами війни, щоби показати всім, що навіть у війнах є правила — правила, які захищають людство на полях битв у реальному житті.

Для того, щоби популяризувати свою нову ініціативу, Червоний Хрест зібрав кількох стрімерів, які гратимуть у різноманітні шутери на Twitch та притримуватимуться там правил війни, зокрема, жодних добивань ворогів, які вже на землі йнічого не можуть зробити, жодного вогню по цивільних NPC чи будівлях та використання аптечки на всіх.

І хоча це все вже звучить доволі безглуздо, Червоний Хрест пішов ще далі й додав у перелік ігор, де вони дотримуватимуться правил війни, Escape from Tarkov. Тобто вони на прикладі російської гри будуть показувати росіянам як воювати чесно, при тому що ці ж самі росіяни з кожним разом все більше і більше плюють на ці правила і порушують їх за першої ж нагоди.

Нам і так було прекрасно відомо, що Міжнародний комітет Червоного Хреста — це нікчеми, які за півтора року повномаштабної війни не зробили нічого, а то й допомагали ворогам України. Втім, вони вирішили вкотре нам про це нагадати.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Вийшла демо-версія української гри про повернення військового додому — Broken Life

p.ua.broken life

Helldivers 2 допомогла забанити 20 000 російських акаунтів у Steam

helldivers

[ОНОВЛЕНО] Death from Above, гра про українського оператора дрона, отримала російську локалізацію

p.ua.death from above

У Києві пройде спеціальний показ фільму «20 днів у Маріуполі» Мстислава Чернова

20 Днів у Маріуполі

Російські хакери викрали листи й документи вищого керівництва Microsoft

російські хакери

CAPCOM проміняла Denuvo на російський DRM-захист сумнівного походження

p.ua.capcom

На Indie Cup Ukraine з’явилася нова номінація — Вибір спільноти

Through the Nightmares

Вийшов трейлер української драми у форматі скрінлайфу «Лишайся онлайн»

лишайся онлайн