Четвертий Всеукраїнський Косплей Конвент Акарі

6-7 серпня 2016 року музиканти, танцюристи, актори і моделі зі всієї України зберуться на Всеукраїнському косплей конвенті Акарі в Житомирі.

Костюмована гра, яка бере свій початок в Японії стрімко набирає популярність і серед жителів України. Учасники конкурсу обирають собі персонажа із мультфільмів, коміксів, фільмів, ігор, літератури і т.д., та намагаються в реальності передати його образ. Вони накладають грим, надягають перуки, шиють одежу, відповідну до оригіналу. Разом з зовнішністю, необхідно передати і характер героя. З огляду на зовнішній вигляд і відіграш персонажа обираються кращі косплеєри конвенту. Слід зауважити, що фестиваль побічно охоплює різні види мистецтва, такі як музика, театр, кіно та образотворче мистецтво. Глядачів в свою чергу, чекає більше сотні улюблених героїв, виставка-ярмарок, розважальна програма, турніри, презентації, лекції, майстер-класи, ігри, конкурси і грандіозний гала-концерт.

Історія Всеукраїнського Косплей Конвенту «Акарі» починається з 2012 року. Спочатку захід було задумано як Фестиваль Японської Культури і Анімації, адже мистецтво косплею прийшло до нас сам з Країни Сонячного Сходу. Ідея буда інноваційною для Житомира. Яскраві костюми, барвисті виступи – все це дарує незабутні емоції та враження. Тому захід і отримав назву «Акарі», що в перекладі з японської означає «Промінь світла». У першому році фестиваль був практично безкоштовним і зібрав чималу кількість зацікавлених глядачів. Варто зазначити, що половина учасників фестивалю були іногородніми, до того ж, багато з них допомагали в створенні фестивалю. На наступний рік організатори взяли невеликий тайм-аут, і захід пройшов у спрощеній формі параду. З 2014 року фестиваль розширив свої діапазони і був перейменований в «Житомирський Косплей Конвент». Протягом двох років, захід стрімко набирав обертів: примножувалися фендоми, програма ставала більш різноманітною, багатосторонньою.

З кожним роком збільшувалася кількість іногородніх та іноземних учасників, а також глядачів. В цьому році, ми гордо називаємо конвент “Всеукраїнським” і сподіваємося, що він принесе море емоцій і задоволення, а також нової корисної інформації для Вас і Ваших дітей!

wnL-AEXGmrA

Більше подробиць ви можете знайти за посиланням

Читайте також

Перший фестиваль україномовного відеоблогінгу UaTube пройде у Києві 18 вересня

UaTube

Еціо Аудіторе, Ренессанс та асасини… | Історія розробки Assassin’s Creed 2 (Nikattica)

Assassin's Creed 2

Звідки взялась шалена Аліса Амерікана Маꥳ? | Історія розробки Alice від American McGee (Nikattica)

Відео-звіт: Книжковий Арсенал 2021 (Третя Паралель)

VinBookFest 2021: Чим вразила книжкова оаза посеред Вінниці?

Хочете полоскотати нерви? Вперше в Україні пройде фестиваль трилерів “BEST THRILLER SHORTS”

Розбір сюжету фільму ТЕНЕТ (ПАН КАРПАН)

Фестиваль фантастичного кіно “BEST SCI-FI” 2020 вчетверте пройде в Україні!

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: